Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Traditat Kulturore »
Armėt e vjetra shqiptare

Share

avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 25th November 2013, 01:07

Nese ka persona qe te kene foto te vjetra armesh shqiptare le ti sjellin ketu me foto.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 25th November 2013, 01:09

'An 18-Bore Albanian Flintlock Gun'
EARLY 19TH CENTURY (1)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 25th November 2013, 01:11
Pisqolla shqiptare e Marko Boēarit nė Muzeun e Armėve ne Paris 2Shiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi