Ajo ktheu në magji gjithë Hollivudin kur u paraqit me një fustan të mrekullueshëm në natën e së shtunës në X Factor.
Këngëtarja 35 vjeqare duke ekspozuar linjat trupore ajo u paraqit në talent shoë-in televiziv, me një fustan gjysëm të tejdukshëm, i paraqitur me një rrjetë tek kërthiza dhe tek kofshet./BS