Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Nje kenge per ty

Share

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
tuna-bileta

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
tuna-testament

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
kush esht krushku i pare eshte flamuri kuq e zi .

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
hilary duff- with love

descriptiondddddd

more_horiz
Pershendes gjithe anetaret qe jane on ne keto caste me kengen say it right-nelly furtado

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Nje pershendetje per MARY me

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
flm sh per pershendetjen Andi...te pershendes me kengen "a kane uje ato burime"..se me kane thene qe te pelqen shume ty... Laughing Laughing

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
flm sh per pershendetjen Andi...te pershendes me kengen "a kane uje ato burime"..se me kane thene qe te pelqen shume ty... Laughing Laughing
Rrofsh MARY vertet me pelqen shume Laughing mire te paskan informuar.

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
pershendes gjithe forumistet me a piece of me-britney spears

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
pershendes forumistet me kengen ,prej nji shpati o ti leshova syte ,kur ti pash o rruzat ne fyte .

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Kur se une pershendes MARY-n me kengen "a kan uje ato burime" Arrow

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
pershendes anetaret qe jane on me kengen djaloshi im-mirsa kercelli

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
flm per pershendetjen dhe kengen,tani e gjeta dhe po e degjoj po ate kenge

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
ju pershendes me kengen africa-morandi

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
haha ku e gjete me pelqen jashte mase Perqesh

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Pershendes te gjithe anetaret qe jane on me kengen africa-morandi
[You must be registered and logged in to see this link.]

Edituar për herë të fundit nga MARY në 19th March 2008, 14:36, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Faleminderit Mary une te pershendes me Morandi - Bejio la la
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
sdu jeten ta kaloj ty ,zdua shpinen me ka thye ,mos me thuj qe ste due se zemra ime kurr sdo ta fal .
me ket kenge ju pershndeti juve forumista .

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Kjo eshte posacerisht per te te pershendetur ty Anaa....
Vagabondi ft Hysni Zela - Kosova e pavarur
[You must be registered and logged in to see this link.]

Edituar për herë të fundit nga MARY në 19th March 2008, 14:35, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Pirro Cako & Elsa Lila - DIFERENCA JE TI

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi