Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Nje kenge per ty

Share

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Elsa Lila - Qameri

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Edhe nje her tjetr verzion per qamerin

Enkelejda dhe Hysni Alushi - Mall per Cameri

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
jam poet dhe këngëtar-Hysni Klinaku

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
metallica -the unforgiven II

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
erdha nga qyteti në fshat-Shkurte Fejza

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
moj Shqipëri mos thuaj mbarova-Dervish Shaqa

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
ÇIKë E BUKUR DEL NË SHKALLË-Fatime Sokoli

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Moj KOSOVë ;MRIZ ME ZANA.ABAZ ALIU

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
3000 vjet pres pavarsinë-Meda

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Përshëndes Webatdheun që tani është në linjë,me këngen"Ah dashni"

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
O beqarë a jeni gjallë?LEONORA JAKUPI

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
"PO;JO"-M.Ferati,Sh.Behluli

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
tuna-bileta

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Nëpër shtyllat e telefonit:D.Krasniqi

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Sabriu

Do të jemi Shqiperi


...kur te bie ne dashuri
nje vajzushë nga vlora
djaloshi nga bajgora

... nje i lindur ne Koplik
te punoj ne kaqanik..

dotë jemi shqiperi
qe nga jug ne cameri
me një gjak e histori
do të jemi shqiperi ....

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
celine dion--because of you

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Paul Van Dyk

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
kenga qe degjoj ,moj hatixhe ,ne dimije te kuqe .

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
AH MOJ ZEMËR-Mahmut Ferati dhe Meda

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
"Alo,kush është në telefon"?D.Krasniqi

descriptionRe: Nje kenge per ty

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi