Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
10 SHENJAT E NJE FEMRE XHELOZE...

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 26th January 2008, 23:50

Femrat, e keni pyetur veten pse i sulmoj kaq shume sa edhe i mbroj?!...Sepse ka vetem dy kategori ekstreme SHUME TE MIRA dhe SHUME TE KEQIJA. . .te mirat nuk eshte se na nxjerrin probleme. . .ndersa te keqijat. . .o ZOT o ZOT...zoti na ruajte. . .Stili i 2013- femer xheloze. . . (kini durim lexoni)
1-...."Uaaa mir ty qe te ngacmon ai, por me sheh edhe me mua tani"....
2- ...."Ku ben ai per ty mi, ti je me e mire".... (nderkohe qe flirton vete me te, mezi pret te ndahesh ti, per tu lidh vete)
3- ....Ej ku je ti?!!!!....Ne shpi moj. Pseee?!!!....Kot desha te te pyesja.....(momenti kur ka pare LOVE-n tend dhe do te sigurohesh ku je ti , qe te mos koncidoni)
4-.....Sa gjynah me vjen per "Anduenen", por ajo vete e ka fajin etj....(momenti kur shtiret sikur i vjen keq dhe flet pikerisht fjale te sajuara qe demtojne personin ne fjale)
5-.... Kopjojne, cdo fjale tenden dhe bejne karriere me trute dhe mendimet e tua, duke ra ne sy te dashurit vet se jane te zgjuara...(marrin mendim nga ti dhe e perdorin sikur e kane thene vete)
6-.... "Uaaaaa si ma ka bere ANDUENA, keshtu - keshtu… ajo me merr neper goje …cfare nuk thote per mua...(momenti kur duan te forcojne lidhjen me te dashurin dhe te gjithe vemendjen e kalojne tek shoqja, ose ju pelqen qyli shume dhe perfitojne nga rasti, tu bejn sherbime falas)
7-...."Aman nje qe se njeh mire, e blen shtrenjte ate"....(momenti kur skan alternativa bindese dhe perdorin kete fjali per vrare tjetren)
8-...."Po ku do njeri ajo moooo, aman mos ma trego mua, une kam nejt me te"....(momenti kur e konsideron personin si dike pa ndjenja, qe tallet me te gjithe , vecanerisht me meshkujt)
9-....”Aman ajo ca s’ka bere…mos me bej te flas me…se s’merrem me llafe” …(Ky eshte momenti, kur nuk kane pasur rezultat keto pikat qe thashe me lart, dhe perdor noj gje bastarduese…ndonje gje qe prish reputacionin e saj…gjithashtu ftoh automatikisht mashkullin)
10-…”Ajo eshte lavire…ka ftyre ajo…ate e njoh une …”…(momenti kur jane te sigurta, qe ti s’po reagon edhe pse di mjaftueshem tashme…dhe jane kaq bindese, sa arrijne te bejne cdo gje , per ti mbushur mendjen personit qe flasin)

PS: . . .Te dashur meshkuj, pse degjoni historite pa pik lidhje per shoqet e ngushta te te dashurave…kur qaraviten dhe bejne si viktima gjate gjith kohes…pse nuk perqendroheni pak se si e ka kaluar diten ajo…apo pse si kerkoni nje here kodin e fb apo ta mbani per disa ore cel e saj ne presence te te dyve (sepse ne te kundert, lajmero te tjeret qe kontrollohet tel nga te shpise…dhe ju premtoj…qe atehere do shokoheni nga perversiteti I tyre…do shokoheni qe cdo gje qe kane thene per shoqen e tyre dhe per te tjerat, I kane bere vete te gjithaaaaa. . . aaaaa mos harroni. . .tel merreni atehere kur nuk e presin . . .dhe mos e tregoni gjithnje vendodhjen tuaj

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2016, 12:08

me kto shenja tgjith femrat qenkan xheloze SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2016, 14:04

Xhelozia nuk ka gjini,e verteta eshte qe shpeshehere femrat mundohen ta fshehin qe jane xheloze,ne shumicen e rasteve fshehin por pelcasin brenda vetes....E dijme te gjithe qe xhelozia eshte semundje qe veshtire sherohet dhe veshtire shpeton ndokush nga kjo..... PerqeshShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi