Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Beyonce shkėlqen nė skenėn e Brit Awards

Share

avatar

Posted prej 20th February 2014, 14:58


Pėrveē zėrit madhėshtor, janė edhe linjat tė cilat ajo i posedon e qė e bėjnė atė njė ndėr kėngėtaret mė tė admiruara nė botė

Beyonce Knowles edhe njė herė ka dėshmuar se pse ajo ėshtė njė prej yjeve mė tė mėdha tė skenės muzikore botėrore. Pėrveē zėrit madhėshtor, janė edhe linjat tė cilat ajo i posedon e qė e bėjnė atė njė ndėr kėngėtaret mė tė admiruara nė botė. Beyonce ka bėrė njė performancė shumė seksi kėngėn e saj mė tė re “XO”, nė ceremoninė e “BRIT Awards” 2014, qė u ndanė tė mėrkurėn mbrėma. Performanca e kėngės “XO”, nė BRIT Awards, ishte e para nė dekadė qė kur ajo ka performuar , e megjithatė ajo vazhdon tė jetė diva e pa zėvendėsueshme dhe super seksi./KultPlus.comShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2016, 08:10

Sa e mir qe esht kjo SmileShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi