Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

description Prezantim. :gaga:

more_horiz
Jam Behari ,,,Jam 27 vjec ,,,kerkoj nje vajze me zero kilometrazh ,,,jam djale serioz dhe nuk tallem me ndjenjat e tjerve,,,studjoj x "Pulari Berthamore",,,jam i embel si sherbet cun si une ti ske me gjet,,,per info te metejshme kontaktoni me redaksine e faqes "te dua moj qene per koke te sat eme",,,flm per mirkuptimin

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz
Jam e nxehte porsi furre ,,, une kerkoj 1 burre, elegant dhe shume gallate,,, ta ha per sallate

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz

[b]Jam njesh ,,, jam bishe , kur te them une ti do vish ,,,sa te me doje qejfi mua do rrish ,,,do sdo ti do hame byrek me mish [/b]

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz
Kjo e sallates do ket shume kerkesa

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz
bounce  bounce  bounce

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz
@Monroe shkruajti:
bounce  bounce  bounce

Meqe ke hapur zyr martesash me gjij nje cop burr Perqesh.

descriptionRe: Prezantim. :gaga:

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi