Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Prezantim. :gaga:

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 18:54

Jam Behari ,,,Jam 27 vjec ,,,kerkoj nje vajze me zero kilometrazh ,,,jam djale serioz dhe nuk tallem me ndjenjat e tjerve,,,studjoj x "Pulari Berthamore",,,jam i embel si sherbet cun si une ti ske me gjet,,,per info te metejshme kontaktoni me redaksine e faqes "te dua moj qene per koke te sat eme",,,flm per mirkuptiminShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 18:54

Jam e nxehte porsi furre ,,, une kerkoj 1 burre, elegant dhe shume gallate,,, ta ha per sallateShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 18:55


[b]Jam njesh ,,, jam bishe , kur te them une ti do vish ,,,sa te me doje qejfi mua do rrish ,,,do sdo ti do hame byrek me mish [/b]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th February 2014, 20:49

Kjo e sallates do ket shume kerkesaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 21:43

bounce  bounce  bounceShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd July 2017, 09:12

@Monroe shkruajti:bounce  bounce  bounce
Meqe ke hapur zyr martesash me gjij nje cop burr Perqesh.Shiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi