Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionApple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

more_horiz
Apple eshte duke prezantuar produktet e reja dhe nder te parat iPhone ne dy versione! iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus. I pari vjen me nje ekran 4.7 dhe ai Plus me 5.5 inch. Ndersa per trashesine 6.9 mm per iPhone 6 dhe 7.1mm per versionin Plus.

descriptionRe: Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi