Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Shkenca dhe Teknologjia »
Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th September 2014, 00:54

Apple eshte duke prezantuar produktet e reja dhe nder te parat iPhone ne dy versione! iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus. I pari vjen me nje ekran 4.7 dhe ai Plus me 5.5 inch. Ndersa per trashesine 6.9 mm per iPhone 6 dhe 7.1mm per versionin Plus.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd January 2015, 22:55Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi