Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionkëngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
shumë eshte rritur numri i kengetareve, thuajse po dalin si kpurdhat pas shiut, nese ata apo ato japin vlera atehere ne ua percjellim respektin me te madh mirepo ne te kunderten jemi deshmitarë se te shikojme prezantimet e disa kengetareve(femrave) permes klipeve te tyre une me besoni se po mbetem pa tekst dhe nese TV ia ndalim zerin do vi neperfundim se po i percjell ato prezantieset e numrave te nxehtë(sexi)0190 000888444777 No , si mendoni ju per kengetaret tona!

me respekt nga unë

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
padyshim vlerën emuzike e qmoj nga gjitha zhanret,por më shumë ka shund dhe kiq,që e dëmtojnë shumë këtë kulturë.

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Per momentin te pakte jane kengetaret me vlera, shumica e tyre sot jane vec kopjues perfekt te kengeve qe si perkasin kultures sone. Sot kemi ekonomi tregu dhe kushdo mund te beje nje CD apo kaset e te quhet "kengetar".

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
adriano celentano - il ragazzo della via gluck

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Diten kur e inicova kete temë isha pata tv, po kendonte Nora Istrefi, vertet me befasoi me stilin e lavires se vertet dhe sme perngjante fare ne kmengetare por ne nje prostitutë ndonese ajo e them kjarte se nuk ka vesh per muzikë, sot po ta qesim para jurisë se "etheve" ate e diskualifikojne 101%!

Nuk eshte e vetmja e cila kendon gjysme e gjveshur, pra pa ssnje vlerë, asgje tjeter pos turpit dhe skenave -videoklipeve-erotike!

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
me ju than te drejten ,sod me duket muzika eshte ber si koha e psecave te turshive ,keshtu skam afre deshire as ti shikoj ,as klipet por as keto kengetraet qe kendojen me perjashtim ato qe ishin si shyrehte behluli shkurte fejza e .muzika jone hehe per he eshte bastardue .

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
hahhhah

jo si specat por si kaqikat oj anna , hahahahah

paramendo del Sinan Vllasalija e kukatet me meloditë greke!!!

turpi i turpit, me tregon xhaxhai im se si e kishin rrahur ne sherbimin ushtarak shkitë!
" e lusnin perdite të iniconte ne grindje qe pastaj ne t0i rrahim shkitë por sinani e kishte bythen sa dera thoshte xhaxhai"

tani i ka met merak po get melodija sllave dhe ajo greke majmunit !

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Kengetare shqiperia ka shume pak.Shumica e atyre qe jane nuk e meritojne emrin ''kengetare'',jane thjesht kopjaca te kengeve te huaja.Faji e ka shteti qe nuk zbaton ''Ligjin per te drejten e autorit'' se ishte dasht me u vu gjoba shume prej atyre qe ma quajn veten kengetare.

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Pajtohem plotesisht Ministria e Kultures duhet të mbrojë vlerën e mirëfilltë kombëtare,duhet të hulumtoj dhe financoj kulturë kombëtare,dhe atëherë do të shmangej antivlera.

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
eshte no koment ,per kengetaret ton edhe kengetaret tona ,ne kohen e sodit ,nuk po mund te thom ne ket moment se cila ka zhaner te kenges shqipe,dhe cila i afrohet publikut tone .

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
eshte no koment ,per kengetaret ton edhe kengetaret tona ,ne kohen e sodit ,nuk po mund te thom ne ket moment se cila ka zhaner te kenges shqipe,dhe cila i afrohet publikut tone .

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Kemi shume kengetare te mira te cilat ruajne traditen, e dine limitin edhe me gjeste edhe me veshje edhe me tekste kengesh, por perkunder kesaj dukurie kemi edhe anen tjeter negative, kemi te tilla qe e shplojne prapanicen, ua kthejne shikuesve e kamerave sikur te ishte pershendetje, kemi te atilla qe gjokset i tregojne sikur te ishin para dushit!!!

E shikova emisionin zone e lire ne Vizion plus, ishte Arta Bajrami, mhhhhhhhhhhhh, cka me pa, edhe nana e viqit i ka ato por sikur nuk i qet hapur si ajo, une mendoj se kjo apo te tillat te vetmen "krenari" e gjejne aty mirepo ajo nuk eshte dicka qe cmohet, perkundrazi une mendoj se pas skenave te tilla askush nuk percjell urimin per te mire por ajo ngel e fyer, asgja tjeter!

Cka ishte e tepert, ishte, e pergezoj kameramanin qe ishte "shume i sinqerte" dhe tan kohen kerkonte te hy ne brendin e saj, s'ka faj djali, nese ajo i qet per fushe, normal se dikush kerkon edhe ma teper!

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Mary,pergezime,kjo qe keni sjellur nje thesar ketu

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
faleminderit Shaban...

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
sa shikova nji klip te zanfina ismailit ,besoj vetem nji prosti,mund te bej ate klip nuk mund te thom as gje no koment per kengetaret tona .

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
po ka dhe te tilla si thoni ju Anaa po ka dhe kengetare te mira...

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
znj.Mary mund te them se jeni duke bere nje pune mjaft te frytshme ne forum

descriptionRe: këngëtaret dhe këngëtarët shqiptarë!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi