Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Ciljeta: Kim Kardashian eshte e rendomte para meje

Share

avatar

Posted prej 9th March 2015, 20:05Ēiljeta rikthehet me njė klip tė nxehtė, qė ka ngjallur shumė spekulime nė rrjet. Kėngėn “Gangsta Love” e ka pėrgatitur sė bashku me Noizy-n.

Por atyre qė thonė se pozimi i tyre ngjan me atė tė Kanye West me Kim Kardashian, ajo u pėrgjigjet duke thėnė se Kim Kardashian ėshtė mė e rėndomtė se ajo. E kritikuar pėr skenat e nxehta, Ēiljeta thotė se partneri i saj nuk e ka problem.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2016, 08:10

bounce bounce bounce Thuj Ciljetes prandaj u zhduke nga skea per vite m rradh se tdolen tpalarat.Kurse kimi mori fam e se vrau mendjen shum Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th March 2016, 17:33

mire e ti ciljeta ama ta prishin buzet se duan tre buskuqa ne dite e ste dalin hahah ik mos k.... kur ben dhe ti deklarataShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi