Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Shqipėri-Armeni, dalin nė shitje biletat

Share

avatar

Posted prej 24th March 2015, 19:54Biletat pėr ndeshjen eliminatore tė "Euro 2016" ndėrmjet Shqipėrisė dhe Armenisė, tė mėrkurėn kanė dalė nė shitje.

Federata e Futbollit e Shqipėrisė, ka njoftuar se ēmimet pėr duelin me Armeninė do tė sillen prej shtatė eurove (1.000 lekė) qė ėshtė bileta mė e lirė deri nė 70 euro (10.000 lekė) sa do tė kushtoj mė e shtrenjta.

Ndeshja Shqipėri - Armeni do tė zhvillohet mė 29 mars nė stadiumin "Elbasan Arena" dhe do tė nisė nė orėn 18:00. Kjo ndeshje do tė zhvillohet nė kuadėr tė Grupit I.
Aktualisht Kombėtarja e Shqipėrisė renditet nė pozitėn e tretė nė grup me katėr pikė tė tubuara pas tri ndeshjeve tė zhvilluara.
Ndėrsa Armenia renditet e fundit me vetėm njė pikė, pėrcjell koha.net. Pjesė e kėtij grupi eliminator janė edhe Danimarka, Portugalia e Serbia.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi