Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Nard Ndoka “godet” nga Kuba:Hola ombre, hola muchacho

Share

avatar

Posted prej 25th March 2015, 00:42


Ndėrsa politika shqiptare ėshtė mbėrthyer nė akuza dhe kundėrrakuza, protesta dhe anti-protesta dhe me bojkot tė parlamentit, kryetar i PDK-sė  Nard Ndoka ka dalė nga rryma.

Ai ka zgjedhur pėr tė pushuar nė Kubė dhe me sa duket kjo ėshtė maksimalisht shijon kėto ditė. Edhe pse nuk ėshtė e njohur si njė njohės i spanjisht Ai ka postuar njė video nė Instagram ku pėrshėndetur kolegėt e tij.

Kjo video kthyer nė njė hit nė internet ku brenda pak kohe ka arritur tė ketė mijėra shikime.

 “Hola ombre, hola muchacho”, thotė Nard Ndoka ndėr tė tjera nė kėtė video.

Ndėrkohė po nė rrjetet sociale duke bėrė ironi me videon e Ndokės shkruhet “Filozofi godet sėrish”.


Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi