Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionJa kush eshte e dashura e re e Kristiano Ronaldos

more_horiz

Ylli i futbollit portugez, Kristiano Ronaldo duket se e ka harruar shume shpejt Irina Shaik. Mediat e huaja shkruajne sot se futbollisti i Realit ka nisur nje histori dashurie me modelen 19 vjecare daneze Maja Darving. Sipas tyre Ronaldo dhe e dashuria e tij e re kane kaluar disa fundjava se bashku.

descriptionRe: Ja kush eshte e dashura e re e Kristiano Ronaldos

more_horiz
qenka me e cmendur se Irina
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi