Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Eduart Ndocaj tash ėshtė shndėrruar nė hitin mė tė ri tė rrjeteve sociale. Shqiptarėt kanė filluar njė argėtim masiv me stilin e tij....

Share

avatar

Posted prej 29th October 2015, 01:26


Pas arrestimit tė Eduard Frrokajt, deputetit tė Partisė Socialiste nė Shqipėri, vendin e tij e ka zėnė Eduart Ndocaj, nga Lezha.

Ai sot ka arritur nga Italia, shtet nė tė cilin afaron. Nė Aeroportin e Rinasit ėshtė pritur nga njė numėr i madh i gazetarėve, tė cilėt kanė shprehur interesim tė jashtėzakonshėm pėr ta intervistuar.

Si duket nė kėtė betejė ka ngdhėnjyer Blendi Fevziu, gazetari i mirėnjohur, i cili ka postuar disa foto me Eduartin, nė studion e tij.

Pėr shkak tė sheshirit qė e mban tash shqiptarėt po i referoheni si 'kaubojsi'.

Kredibiliteti i deputetėve tė Edi Ramės pėr shkak tė skandaleve tė shumta ėshtė rrėnuar.

Gazeta Express beson qė z. Ndocaj do tė marrė hapat e duhur qė ta rikthej kredibilitetin e Partisė, por edhe reputacionin e tij tė paragjykuar, pėr shkak tė barkut tė madh, mustaqeve dhe sheshirit.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi