Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
10 fotot qė janė nė mėnyrė qesharake tė ngjashme me njėra-tjetrėn (Foto)

Share

avatar

Posted prej 9th November 2015, 20:40

*
POPULAR

Disa fotografi kanė ngjashmėri tė pabesueshme me njėra tjetrėn. Shikoni disa prej tyre mė poshtė!

Nėse po kėrkoni tė argėtoheni dhe tė qeshni nė kėtė fillim tė ditės, kėto fotografi mė poshtė qė lajmi.net i sjellė pėr ju janė shumė qesharake nga mėnyra se si i ngjajnė njėra-tjetrės.
Shikoni ato:


1. Kjo bebe e kėndshme i ngjanė shumė Wallace Shawn, pėr shkak tė shprehjes sė njėjtė tė fytyrės!2. Kjo mollė e prerė pėrgjysmė duket si njė fytyrė e njė bufi!
3. Kjo fotografi e kėsaj bebe ka ngjashmėri tė madhe me fotografinė e famshme tė Albert Einstein4. Walter White nga ‘Breaking Bad’ duket sikur ‘Ned Flanders’ nga ‘The Simpsons’.5. Van Gogh i pėrngjanė shumė Chuck Norris-it nė kėtė autoportret.


6. Kjo mace duket si Batman!7. Gjethja mė e frikshme nė pyll. Kjo gjethe duket shumė e ngjashme me maskėn nga Scream.8. Ky spec i gjelbėr duket si Silvestre Stallone.9. Kjo bebe duket ngjashėm si ky qen!10. Kėto geta tė shqyera i pėrngjajnė shumė ndėrtesės Bull Khalifa.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th October 2016, 12:09

Sa mpelqeu macja si Batman PerqeshShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi