Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sms per dashurine

Share

descriptionSMS humoristike per dashurine!

more_horiz
SMS humoristike per dashurine.

1-) AMC komfirmom se do te vendose tarifa ne baze te
raporteve seksuale qe ju keni.
Ju njoftojme se numri juaj do te mbyllet.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Je aq e shemtuar, sa kur kalon para kompjuterit aktivizohet
antivirusi!!!!!!!!!!

Edituar për herë të fundit nga në 14th January 2008, 23:37, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
puthja juaj
shumë e zjarrtë
thash të eruaj
për një natë
porqëllova i pafat
ma fshiu gruaja
me shuplakë!!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
sms dashurije besa nuk kam se skam kerkend jam e lire singel ,dhe nuk pres .

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Dashuria eshte fushe me bare ,ku kullosin dy gomare.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
dashuria është
fushë me lule
më e zgjedhura
e qdo kulture!!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
dashrija eshte nji fushe ,qe cka mbjell edhe korre

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
është logjike
të mendohet
çka mbillet edhe korret
për të rinjët është mençuri
kur mbjellin dashuri.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Mengjes nuk ha
se mendoj per ty
Drek nuk ha
se mendoj per ty
Dark nuk ha
se mendoj per per ty
Naten s’me ze gjumi
se jam pa ngrene!!!

descriptionSms per dashurine

more_horiz
Ne thellsine e zemres time
eshte vendosur nje emer,
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
sa ndjehem i qetë
kur jam bashkë me ty
dy zemrat´bashkuara
bëjnë botë pakufij

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Buqe,mori lumja Buqe
qenke bërë si dardhë avdulqe
ka do kohë s´mund ti ndajë sytë
mu ofro të rrim një qik.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
eh keta te rit ket dashurin e kan ber si me qen ,rruge tranzit ,keshtu sod jan kah veprojn ,

dashuri mpj virane
qysh naj morre keto mend
na le pa buk e pa sterh ,nate
e dite tek ju ,duke mendue
me dashuri
kjo rini ,me u tranue ,
edhe ne shkolla shum ,
pak duke mesue ,
krejt kohen ,dashuris me ja kushtue ,

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
nuk ka qare pa u habitë Rinia

se u ka renë n´kokë dashuria
vet në shkollë librat te shpija
nuk e kanë as për inatë
dashuria si le rehat.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Ne qiellin e kalter pa re
filloi te binte shi
'te dua' i thoshte ajo
'as une' i thoshte ai

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
lulet qelin në atdhe
athua qelin për ne?
Larg teje shumë larguar
dashurinë n´dry kam ngujuar
me te errem,zgjoi me ditë
veqme shpresë se ke me më pritë!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Natyra te dha shume, bukuri,
fizik, bollek dhe inteligjence.
Po tani do me thuash pse i rrefuzove?!!!!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Ky sms eshte derguar qe ne 1949 nga nje Qender Studimore Amerikane, ne kerkin te nje qenei shume inteligjente.
Nqs te ka ardhur ty,misioni paska deshtuar.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
në shtrat gjumë s´mund bëja
zura me u përplasë
mendjen te ti kur e qoja
më digjëte si gacë!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
ti tuepritë
unë tue pritë
në gjumë bien
dashuritë
po nuk deshe
të i lësh fjetur
zgjat dy duar
për t´i prekur.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi