Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
Sofra Vlonjate

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th March 2008, 00:03

Mqs jam e vetmja labe e poshter ne linje per momentin...po e hap nje sofer labce ku jeni te mirpritur te gjithe ne sezonin veror...e jo vetemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 30th January 2016, 23:34

Per dimer a prisni miq sofra vlonjate?Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi