Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Edhe Prishtina ndriēohet me ngjyrat e flamurit francez

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 15th November 2015, 02:47Ndėrtesa e Qeverisė sė Kosovės nė Prishtinė ėshtė solidarizuar popullin francez pas sulmeve terroriste tė sė premtes sė 13 nėntorit.

Ndėrtesa ėshtė ndriēuar me ngjyrat e flamurit francez.

Ndėrkohė presidentja Atifete Jahjaga e ka shpallur tė dielėn ditė zie nė Kosovė.

Ministri i Punės dhe Mirėqenies Sociale, Arban Abrashi, ka publikuar fotografinė nė tė cilėn shihet objekti i Qeverisė, mė mbishkrimin “LutemipėrParisin.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi