Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Sms per dashurine

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th January 2008, 16:05

Ty ta ktheja shpinėn
gjithė sa ishte dita
kur tė pash nė ėnėrr
sa shumė u habita.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 28th January 2008, 17:00

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUAShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th January 2008, 17:09

dashuria zjarr,zjarr
nuk do tjetėr veq
atė fjalė
unė ty ,timua
njėri tjetrit i themi

TĖ DUA!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st February 2008, 21:52

do te dua dikur,
do ta dua dikend,
por asnjeher,
si dikur dikend..


edhe kur sillet bota rreth qiellit
edhe kur uji ne lum buron
edhe kur jeta ime te shuhet
ZEMRA ime ty te don...sa e rende eshte jeta,
kur te kaplon vetmia
te djeg malli ,syri te loton
sepse zemra humbi
ATE QE E DON????Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st February 2008, 22:01

Ne veshtrimin dashuruar
kish dicka qe dot se ndale
c’zemer vure ne kraharor,
qe tenden aq shpejt ma fale?!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st February 2008, 22:04

U be sic desh vet natyra
e kush tjeter nuk e di;
gjithcka desha un’ ne jete
e kam gjetur vec tek ti!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st February 2008, 22:08

TE DUA ME ZEMER
TE DUA ME SHPIRT
TE DUA TE DUAAA
GJERSA TI MBYLL SYTE!!!!TE DUA ME SHUM SE DJE
E ME PAK SE NESER!!!!SI KJO NATE E ERRET
PA HENE E PA YJE
ASHTU ZEMRA IME
ESHTE JETIM PA TYE!!!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st February 2008, 22:21

Me veshtrim te permalluar
buz’ liqenit po qendroj
dhe pse jam kaq larg,
ne cdo cast me ty jetoj.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd February 2008, 17:15

dotė isha venitur
shuar,e kthyar nė thėrmi
nuk do tė dalloja as dritėn
Sikur mos tė kisha ty.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th February 2008, 03:48

si kandil kur fiket ,ashtu zemra ime ndihet pa ty ne vetmi .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 10th February 2008, 01:36

Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,
ne dreke nuk ha se mendoj per ty,
ne darke nuk ha se akoma po mendoj per ty,
naten nuk me ze gjumi se me kam uri.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 20:36

Nuk mė dogji zjarri
as s“mė dogj vetmia
kur mė zuri malli
mė dogj dashuria.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2008, 19:46

tė dua verės
tė dua dimrit
por mė sė tepėrmi
ditėn e Sh,Valentinit!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th February 2008, 23:37

"te dua shume-shumė"
e di se me beson
"ti je jeta ime"
pse nuk e pranon

po rrej!
haahhhaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th February 2008, 03:13

naten ,nuk flej se mendoj ,per ty
diten nuk ushqehem ,se mendoj tek ti
kur dal dhe ,shetis mendjen e kam tek ti
por zemra ,dhe syte rrin e shikojn ,
se ne cdo caste pran meje do te jesh
dhe dashurin per ty do ta ruej deri sa te vdes.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2008, 17:09

Ti nė krua
unė nė krua
kjo ėshtė pika
ku jem dashurua
s“rroj pa ty,e s“rron pa mua.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2008, 17:40

bukuroshe
nėpėr skuta
sikur lulen
tė kėputaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2008, 21:12

Dashurova unė njė vajzė
qysh kur ishim nė tė parėn klasė
ajo kish pesė vjet unė gjashtė
e takova nė katund
unė i thash ku je llokum?
Ajo mė tha tė dua ēumė.
Njė ditė u takuam teImbisi
veq mė puthi edhe iku
ditė pėr ditė nga njė sinjal
seq ma bėnte zemrėn mal
por njė ditė mė tharinia
merre krejt qoje te shtėpia
tani themi,rroftė dashuria.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 15th February 2008, 16:46

si sot
si dje
pėr ty
kam oreks
kam uri

thuajma fjalėn
D A SH U R IShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th February 2008, 14:10

Nė zemėr digjem
si flakė qiriri
nė eshtra ndiej ftohėje
si nė acar dimri
pa ty veq mjegull
nuk mė ngrohė
as dielli.Shiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi