Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sms per dashurine

Share

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Të dua si bletën në hoje
por s´të lë të më vësh në lojë
mos na rroftë ne dashuria
tu kalltë petku,dhe shtëpia.

descriptionSMS-----Dashurije

more_horiz
te kam zemer.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
te kam loqkë

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Jemi njerëz
s´rrojmë sa bjeshka
pse s´më deshe
kur të desha?
Tash kur tjetra
ka zënë vend
ti kthehesh e më thërret
vaj i gjori qka më gjet?!!...

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Ti më thoje
të dua
gëzim i madh
je për mua
kur unë zura
me të besua
e tëra,kishte mbarua!!......

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Ti më thoje
rri i lirë
se të priti me dëshirë
për ty shkova me punuar
pa mendu,se më ke mashtruar.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Kur m´godet shiqimi yt
më jep rreze,më jep dritë
më jep gëzim për dashuri
më jep forcë për lumturi.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
edhe plakut i hahet pitja

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
une e desha pertej vdekjes
ashtu dashoroj une
dhe prape s'ia fal dot vetes
si se desha pak me shume!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Angel shkruajti:
une e desha pertej vdekjes
ashtu dashuroj une
dhe prape s'ia fal dot vetes
si se desha pak me shume!

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
jeta eshtë shumë e shkurtër
vitetikin sikur lum
dhe as ne nuk falim veten
përse s´dashuruam më shumë?!....

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Një gjë ekziston në dashuri se atë që e don ajo s'të don, ndërsa ajo që të don ti nuk e don!!!
Kjo është në të shumten e rasteve.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
kur te vdes mos me harro ,nji kurore me lule ,per mbi varre me vendos .

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
në jetë jeti lule vet
nuk le vend as për harresë
por si të durojmë dhembjen
e madhe
tufa lulesh,të vejmë mbi varre.....................

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
i pa fat paskam gjen ne jet .

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
nuk ka njeri pa fat
vetëm fati s´të le rehat
hulumtime,duhet përpjekë
në kërkim fatin me gjetë.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
ah sa te deshta eh ti kurr mua nuk me besove ,tash dua te harroj sepse shikoj se lumturija edhe pa ty vjen .

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
grumbuj kujtimesh
rrjedhin nëpër mote
prej zemrës sime
deri te zemra jote.

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Me the shume fjale dhe i ngaterrove
zemren shume ma lendove
flet per rruge qe ka jeta
apo krijon shtigje te shkreta

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
nese do ta kuptosh mendimin
mos me shkruaj asnje mesazh
une e di pa shkruar - qellimin
por ti dukesh deledash !

descriptionRe: Sms per dashurine

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi