Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Sms per dashurine

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th February 2008, 14:17

Tė dua si bletėn nė hoje
por s“tė lė tė mė vėsh nė lojė
mos na rroftė ne dashuria
tu kalltė petku,dhe shtėpia.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 23:38

te kam zemer.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:30

te kam loqkėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 16:54

Jemi njerėz
s“rrojmė sa bjeshka
pse s“mė deshe
kur tė desha?
Tash kur tjetra
ka zėnė vend
ti kthehesh e mė thėrret
vaj i gjori qka mė gjet?!!...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 16:57

Ti mė thoje
tė dua
gėzim i madh
je pėr mua
kur unė zura
me tė besua
e tėra,kishte mbarua!!......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 17:01

Ti mė thoje
rri i lirė
se tė priti me dėshirė
pėr ty shkova me punuar
pa mendu,se mė ke mashtruar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 17:03

Kur m“godet shiqimi yt
mė jep rreze,mė jep dritė
mė jep gėzim pėr dashuri
mė jep forcė pėr lumturi.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 7th March 2008, 17:31

edhe plakut i hahet pitjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th March 2008, 22:09

une e desha pertej vdekjes
ashtu dashoroj une
dhe prape s'ia fal dot vetes
si se desha pak me shume!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th March 2008, 22:10

Angel shkruajti:une e desha pertej vdekjes
ashtu dashuroj une
dhe prape s'ia fal dot vetes
si se desha pak me shume!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 23:03

jeta eshtė shumė e shkurtėr
vitetikin sikur lum
dhe as ne nuk falim veten
pėrse s“dashuruam mė shumė?!....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 8th March 2008, 02:00

Njė gjė ekziston nė dashuri se atė qė e don ajo s'tė don, ndėrsa ajo qė tė don ti nuk e don!!!
Kjo ėshtė nė tė shumten e rasteve.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 02:42

kur te vdes mos me harro ,nji kurore me lule ,per mbi varre me vendos .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 19:04

nė jetė jeti lule vet
nuk le vend as pėr harresė
por si tė durojmė dhembjen
e madhe
tufa lulesh,tė vejmė mbi varre.....................Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 19:12

i pa fat paskam gjen ne jet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 20:14

nuk ka njeri pa fat
vetėm fati s“tė le rehat
hulumtime,duhet pėrpjekė
nė kėrkim fatin me gjetė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 20:23

ah sa te deshta eh ti kurr mua nuk me besove ,tash dua te harroj sepse shikoj se lumturija edhe pa ty vjen .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 20th March 2008, 17:11

grumbuj kujtimesh
rrjedhin nėpėr mote
prej zemrės sime
deri te zemra jote.Shiko profilin e anėtarit


#59

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 20th March 2008, 19:27

Me the shume fjale dhe i ngaterrove
zemren shume ma lendove
flet per rruge qe ka jeta
apo krijon shtigje te shkreta

#60

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 20th March 2008, 19:31

nese do ta kuptosh mendimin
mos me shkruaj asnje mesazh
une e di pa shkruar - qellimin
por ti dukesh deledash !

#61

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi