Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Sms per dashurine

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

+ Pėrgjigju Diskutimit

#61

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 20th March 2008, 19:33

S'eshte metrik vargu me rima
perse kallesh me dashuri ?
Eshte bere shterp nga shume vrima
nuk i ka mbetur energji

#62

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 20th March 2008, 19:35

Mos kerko lartesive
as ne thellesi nuk jam
u bej balle stuhive
dhe jam = e gjithcka jam !

#63

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 20th March 2008, 19:36

Nese nje dite do te me thuash "nuk te dua me", nuk do te te detyroj te me duash, por do te jem e lumtur qe kam jetuar me ty gezime dhe dhimbje. Nese do te shohesh nje pike loti ne fytyren time, nuk do te jete dhimbje por kujtimi i dashurise sone.

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th March 2008, 17:14

kur i lexova
fjalet e tua
me kalli etja
desh shterra nje kruaShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 7th April 2008, 09:46

Pėr ty do t`i kaloja Himalajet
I tha djali i ndezur me dashuri
Po eja, eja ore djalė sonte
Jo, i tha djali, se po rigon shi.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:43

Dashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin

Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka
Djemte duan te jene dashuria e pare e njė vajzė ndersa vajzat duan te jene dashuria e fundit e njė djali!


Dashuria ėshtė zjarrė nė te cilin digjesh nga knaqsia por ajo din me qenė edhe zjjarrė qe djegė si fatkeqsia


Dashuria ka shume te fshehta...hera-heres shfaqet papritmas pa dyshime, plot gezim si dita...hera-here digjet si prushi nen hi dhe ndizet flake ne shpirt atehere kur gjithcka eshte shkaterruar..hera-here zvarritet ne zemer si gjarper...hera-here rreshqet pa u kuptuar... TURGENIEV


Akull do te behem dhe buzet do te ti ngri.Dhe po me leshove kurre sdo te ti shkri.Aty do te mbetem ne buzet e tua edhe pse akull gjithmone do te te dua.


Dashuria eshte si nje lufte:E lehte per tu filluar.e veshtire per tu vazhduar,e pamundur per tu harruar…………


Kur njeriu dashuron nuk ka frike...
Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...
Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....
Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...
Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...
Dashuria ben boten te rrotullohet ose e thene ndryshe
Love makes the world go around
Gold makes the world go around too
Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton
dashuria s'eshte egoiste
menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere
Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
Ndoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurre
Kurre mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren nqs nuk ja thuaj
Dashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin
Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithckaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:44

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:44

Dashuria ka dy percjelles: te miren dhe zhdervjelltesine!

Te duash nje ore, kjo eshte shprehi e kafsheve; nje dite -vecori e njeriut; gjithe jeten- e engjejve.Por te duash gjithe jeten vetem nje qenie, kjo eshte dhunti e Perendise.

Dashuria eshte det ,,,ku cdo kush mund te zhytet ,,,ata qe s'dine te notojne shume shpejt mund te mbyten ...

Amare non significa trovare la perfezione, ma perdonare terribili difetti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:45

. Askush nuk mund tė mos e pėlqej erėn e trėndafilit pėr arsye se ai ka gjemba dhe nuk mohohet bukuria e tij pėr shkak se shpohemi nga gjembat e tij.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:45

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:45

Dashuria lind nga besimi,jeton nga shpresa por vdes nga meshira.....
Dashuria e vertete eshte si zane,shume flasin rreth saj,dhe shume pak e kane pare ate....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:46

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjellesShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th October 2016, 16:23

[codeAjo i ngulte sytė, si t’ia kėrkonte qėndrėn e vėshtrimit . Pastaj i tha: ke frikė prej meje?
Kurrė, tha ai. Kam veē njė frikė, mos tė tė humb!.][/code]Shiko profilin e anėtarit


#74

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi