Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

Share

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
fare

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Ca te besh ti para pasqyres apo te trembesh Laughing

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
hahaha....pse ti strembesh ti??...apo ne nje shkalle me te vogel...hahahahaa

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Une i mbyll syte

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
hahahaha...qenke me koshient ti..po mos dil fare para pasqyres pastaj..haha...pse torturohesh...haha

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Jo sdal fare po flas kur kaloj diku ku ka pasqyra haha

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Andi shkruajti:
Jo sdal fare po flas kur kaloj diku ku ka pasqyra haha


epo mire....pastaj...duhet te jesh vigjilent ne cdo moment.... Shkel syrin

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Syze te errta ndihmojne shume Laughing

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Andi shkruajti:
Syze te errta ndihmojne shume Laughing


ja paske mesuar te tera hilete punes..hahaha

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Epo po te duash mos i meso

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Andi shkruajti:
Epo po te duash mos i meso


eeee ske faj te meson vete puna...haha

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
wooow pse kisha pershtypjen qe ky forum ishte plot me cuna te bukur? Perqesh
une jo shume,pothuajse fare.

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
dhe ti te njejtin problem me cunat?? Very Happy

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Kemi thene se cunat nuk jane te bukur por te pamshem Laughing

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Andi shkruajti:
Kemi thene se cunat nuk jane te bukur por te pamshem Laughing

Po vini nja ca pasqyra ketu ne forum qe ti shohim cikez. albino

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
te pamshem i tregon pasqyra keta ndaj thote andi...haha

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
sa rrijm ne pasqyre ,memdoj sipas kohes qe ke dhe ne dispozicion ,dhe mvaret sa i kushton rendesi grimit ,sindomos femrat vajzat rrijn si shum ,ne pasqyre .

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Ne paqyre rri sa te rregullohem jo me shume

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
5 min

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Nese sdukem bukur,detyrohem te rrij gjat para pasqyres

descriptionRe: Sa kohe ne dite (ore) rrini para pasqyres?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi