Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionBashkimi Kombtar.

more_horiz
Ju ftoj te disktojm se bashku,,mbi ceshtjen e Bashkimit Kombtar:

Pse esht ftohur deshira e Shqiptarve per tu bashkuar te gjith ne nje shtet,???

a ka nje rezulut egzistuse qe te ndaloj kte te drejt Kombtare???
dhe nese ka,,me c´te drejt mund te ndalohet Vullneti i nje Kombi per Bashkim ???

JU FTOJ ,,te shkruani dicka ne lidhje me kto probleme,,si mendoni ju se do te ishte me mir per Popullin Shqiptar ne tersi,,,a do te ishte ndoshta me me interes Bashkimi Kombtar se c´do gje tjeter??

Ku esht problemi ????

descriptionRe: Bashkimi Kombtar.

more_horiz
Bashkim ne mendjen e zemren e cdo shqiptari.
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi