Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
Bashkimi Kombtar.

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th January 2008, 17:43

Ju ftoj te disktojm se bashku,,mbi ceshtjen e Bashkimit Kombtar:

Pse esht ftohur deshira e Shqiptarve per tu bashkuar te gjith ne nje shtet,???

a ka nje rezulut egzistuse qe te ndaloj kte te drejt Kombtare???
dhe nese ka,,me c“te drejt mund te ndalohet Vullneti i nje Kombi per Bashkim ???

JU FTOJ ,,te shkruani dicka ne lidhje me kto probleme,,si mendoni ju se do te ishte me mir per Popullin Shqiptar ne tersi,,,a do te ishte ndoshta me me interes Bashkimi Kombtar se c“do gje tjeter??

Ku esht problemi ????Shiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 6th December 2015, 13:43

Bashkim ne mendjen e zemren e cdo shqiptari.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi