Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Nėntė femra tė cilat duhet ti keni afėr nė jetė

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 19th November 2008, 16:50

Pėr shkak se ėshtė i nevojshėm i gjithė ai grumbulli aleatėsh pėr tė mbijetuar nė kėtė botė…


1.Shoqja e ēerdhes

Ndoshta mė nuk jeni aq tė afėrta si dikur, por prap dėgjoheni dhe mes jush ekziston ajo lidhja e veēantė tė dy vajzave qė bashkė kanė gėrmuar krimba nė rėrė. Takimi i kohė-pas-kohshėm me te mund tė jetė shumė freskues nė krahasim me shoqet e tuja qė del nė kafet e pafundme dhe e kalon ēdo ditė.

2.Ndonjė femėr mė e moshuar qė ėshtė kull

Ndoshta ėshtė ajo tezja e cila nuk ėshtė shumė mė e vjetėr se ju apo komshike kull me tė cilėn jeni nė super marrėdhėnie. Dikush qė kohė pas kohe do t’ju qeras me njė pije dhe do tė ju ndaje urtėsi jetėsore, tė cilat hedhin tėrėsisht dritė lidhjen tuaj tė kaluar e tė padefinuar .

3.Aleate nė punė

Dikė qė mundeni pa teklif tė flisni pėr shefin i cili ju ka rėnė nė qafė, e para kėsaj tė jeni e sigurt qė fjala nuk do tė pėrhapet. Kėto momente me kafe nė 3 p.m. me tė vėrtet mund tė jenė tė shtrenjta.

4. E kundėrta e juaj

Qė t’ju bind nganjėherė tė prisni mėngjesin nė qytet, nė vend se tė ikni nė fillim tė natės apo qė mė nė fund tė shkoni nė skijim edhe pse nuk jeni e sigurt qė jeni tip malor. Dikush qė nuk do tė pajtohet nė gjithēka me ju, do tė ju sjellė krejtėsisht energji tė re nė jetė.

5. Shoqja e martuar (nėse ju nuk jeni)

Aksioni juaj casual sex do tė duket tėrėsisht ndryshe pas bisedės me te. Pėrveē kėsaj, bashkėshorti i saj me siguri ka plot shokė single, me tė cilėt mund t’ju njoftojė.

6. Shoqja e shkollės sė mesme e cila ju ka mbajtur kokėn deri sa keni vjellur

Tani e keni tejkaluar atė fazė tė dehjes deri nė pavetėdije, mirė ėshtė tė keni afėr vete njė shoqe e cila ju njeh nga faza e animal party.

7. Njė hedoniste

Kur ju mėrzitet tė darkoni njė fletė tė sallatės sė gjelbėr me ujė mineral e limon, shkoni me tė nė kafene pėr qebap, birrė dhe muzikė. Nesėr nuk do tė ju drojė ndėrgjegjja pasi qė kėtė e keni bėrė pėr te.

8. Zėri i nėndijes

E dini qė do t’ju thotė atė ēka e mendoni dhe asnjėherė nuk do ta zbukurojė tė vėrtetėn. Bash ai zėri i cili paraqitet nė kokėn tuaj para se ta ndalni dhe tė vendosni ndonjė mbishkrim tė pakuptimtė nė FB pėr tipin qė ju pėlqen.

9. Dhe normalisht, shoqja e ngushtė

Ajo mund tė jetė tė gjitha dhe gjithēka e atyre tė lartėpėrmendura, e mund tė ketė edhe disa veti tė cilat papėrshkrueshėm ju shkojnė nė nerva. Por prap shoqėria juaj ėshtė e sinqertė dhe pa tė nuk do tė mund t’ia dilje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:13

4. E kundėrta e juaj
un jam e kundershta e shum njerzve qoft mashkull e qoft femer Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi