Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Lojė me shkronjėn e parė tė fjalės

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd January 2008, 19:42

Nė shumė forume luhet loja me shkronjen e fundit tė fjalės,d.m.th,fillon njė fjalė me shkronjėn e fundit qė ka shkruar postuesi mė lart.

Ne propozoj po deshet tė luajm lojen me shkronjen e parė tė fjales por me ndryshime!Loja luhet kėshtu postuesi i parė shkruan njė fjalė,postuesi pas tij ndryshon vetėm shkronjėn e parė tė fjalės qė ka shkruar postuesi i parė dhe formon njė fjalė tjetėr ,por pa i humbur kuptimin fjalės.

Loja luhet kėshtu,po filloj unė i pari: Marr fjalėn K-odėrShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd January 2008, 19:46

postuesi pas meje,i heq shkronjen e parė,dhe i jep asaj fjale njė kuptim tė plotė,duke i dhėnė njė shkronjė tjetėr nė rend tė parė,por qė ruan kuptimin e fjalės:
Psh,unė shkrova K-odėr

ti i heq shkronjėn e parė dhe nė vend tė saj shkruan tė zėmė L-odėrShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd January 2008, 19:46

Sh-kodėrShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th January 2008, 12:59

zemer
e-merShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th January 2008, 14:46

sh -kėmbim

kėmbimShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th January 2008, 15:24

C-lirim

LirimShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th January 2008, 15:26

L-etėr
EtėrShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th January 2008, 15:31

Ma-kine

KineShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th January 2008, 21:39

eraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th January 2008, 23:10

V-eraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th January 2008, 23:12

A-betareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th January 2008, 23:15

d-etareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th January 2008, 23:35

E.ksperiencShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th January 2008, 08:24

D-erė
-erėShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th January 2008, 10:40

Sh-kova

KovaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 26th January 2008, 21:43

sh-pejtoni
PEJTONIShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th January 2008, 21:47

Sh-pesh

PeshShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th January 2008, 22:16

n-derė
derėShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th January 2008, 22:23

D-ore

oreShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th January 2008, 22:29

s-tart
artShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 16)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi