Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
Sofra e Burrelit

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st March 2014, 09:18

*
POPULAR

Ktu Jan Te Mirepritur Te Gjith Burrelsat Dhe Shoqnia Jone Kudo Qe Jane,Kalofshi Sa Me Mire.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 15th December 2015, 02:59

*
POPULAR

pershendetje dhe urime per hapjen e temes po si i prisni miqte kshu ju pa gjeShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi