Forumi Zeri YT! » ZėriYT! Forum » Sondazhe dhe votime »
Sondazh-A rrezikohet Shqipėria nga terrorizmi?

Share

Totali i votave : 110

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th January 2016, 04:53

A rrezikohet Shqipėria nga terrorizmi?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 10:03

mendoj se po SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2016, 11:08

jo se besojShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th March 2016, 21:12

*
POPULAR

Po rrezikohet,ne tirane po shperndahen trakte ku thuhet te vriten ata qe nuk besojneShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 08:14

Jo aspak,ne jemi vend paqesor...Shiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi