Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Shtypi - Aktualitet »
Shėnohet viktima e parė nga pėrmbytjet

Share

avatar

Posted prej 9th January 2016, 18:09TIRANE- Personi qė u gjet i pajetė nė anė tė lumit Mat dhe fillimisht u dyshua pėr vrasje, ka gjetur vdekjen nga goditja e rrjedhės sė lumit.

Policia e Shtetit bėn tė ditur se trupi i pajetė ende nuk ėshtė identifikuar. Sipas policisė, nuk ka shenja dhune, ndaj nuk besohet se ėshtė vrarė por mund tė ketė humbur jetėn si pasojė e motit tė keq dhe dalja nga shtrati i lumit Mat.

Gjithsesi identifikimi i tij dhe dėshmia e familjarėve do tė ēonin nė zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

Njoftimi i plotė i policisė

Nė anėn e shtratit tė lumit Mat midis fshatit Suē dhe Klos ne vendin e quajtur ” Rrasa e Kukes”, ėshtė gjetur njė kufomė e seksit mashkull, rreth 55 vjeē. Nga veprimet e para te kryera nga grupi hetimor dhe eksperti mjeko ligjor nuk eshte konstatuar asnje demtim fizik nga ndonje veprim kriminal. Dėmtimet sipėrfaqesore nė pjesė tė ndryshme tė trupit i ka si pasojė e pėrplasjes sė rrjedhės sė lumit. Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale nen kryesimin e Prokurorit, pėrfshi dhe identifikimin e tij.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi