Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionThenie humoristike

more_horiz
1. Nëse femra skuqet, nuk ka nevojë të shkojë në sallonet e bukurisë.


2. Sa më shumë gropa të kenë rrugët, aq më tepër hi na hedhin syve.


3. Në këtë botë secili ka synimin e tij: njëri të shpëtojë njerëzimin, tjetri - lëkurën e vet.


4. Ligji i ruajtjes së parave: sa më shumë kanë të tjerët, aq më i lumtur je ti.

5. Në kohën tonë është vështirë të qëndrosh mbi piedestal edhe sikur të jesh përmendore prej çeliku.


6. Nëse të gjithëve do t’u kthehen pronat e tyre, ç’do të mbetet të përvetësojnë të tjerët?


7. Dashuria është si karrieristi: ka shumë sy, por s’dëgjon ç’thonë për të.


8. E ku do t’ia dijë paraja, qoftë edhe nga aleancat?


9. Lavdia arrihet atëherë kur aksionet e gomoneve drejtohen nga ata që flasin kundër tyre.


10. Sa grindje ndodhin për shkak të interesave të përbashkëta!


11. Për një jetë si në Perëndim, tek ne janë gati vetëm lugët.


12. Nëse në Mars nuk ka njerëz, atje ka mundësi të bëhet jetë.


13. Eshtë e vërtetë që numri i të marrëve po zvogëlohet, por cilësia e tyre sa vjen rritet.


14. Sado që përvetësojnë nga pasuria shoqërore, përsëri u duket se nuk kanë arritur të marrin hisen e tyre.

15. Po të mos e dinin se drejtonin firmat piramidale, do të kujtonin se ishin pasardhës të faraonëve.

16. Sa shpesh atyre që janë robër të leckave u duket vetja mbretër!

17. Ndodh që duke u përpjekur për t’u bërë njeri, ikën tërë jeta.

18. Nese ke fat, shko perpara… Nese ke para, merr nje makine.

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa ...

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Ligji i femrave:

-Kur je ti ne gabim, kerkon falje!

-Kur eshte femra ne gabim, prap ti kerkon falje!

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Mos u merzit nese dikush pelqen dike tjeter dhe jo ty..
Esht e veshtir te bindesh majmunin se Luleshtrydhja eshte me e mire se Banan'ja

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Sikur stresi te mos demtonte shendetin por te digjte kalori,une sot do isha Top Modele

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Dhe vjen nje kohe dhe te gjith ikin largohen
por...une joo une nuk do te iki
Une ndryshoj nga te tjert
Sepseeee..... une pertoj te iki

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Ishte nate e erret
Plot me rreze dielli
Bora zbriste poshte
Lehte e lehte, nga qielli.

Ti moj goce e vogel
Dhembet plot me tela
Dhe emrin e bukur
E kishe Sidorela.

Buzet e mija te zjarrta
Une i flijova
Per te paren here
Kur buzet tua i takova.

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Që në momentet e para që vjen në këtë botë, ta bëjnë padrejtësinë e parë.
Ta vënë emrin pa të pyetur

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
[img][/img]

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
[img][/img]

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
[img][/img]
lool.....

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Meshkujt e kan trurin ne mes te pantallonave Very Happy

descriptionRe: Thenie humoristike

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi