Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Thenie humoristike

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th April 2008, 00:02

*
POPULAR

1. Nėse femra skuqet, nuk ka nevojė tė shkojė nė sallonet e bukurisė.


2. Sa mė shumė gropa tė kenė rrugėt, aq mė tepėr hi na hedhin syve.


3. Nė kėtė botė secili ka synimin e tij: njėri tė shpėtojė njerėzimin, tjetri - lėkurėn e vet.


4. Ligji i ruajtjes sė parave: sa mė shumė kanė tė tjerėt, aq mė i lumtur je ti.

5. Nė kohėn tonė ėshtė vėshtirė tė qėndrosh mbi piedestal edhe sikur tė jesh pėrmendore prej ēeliku.


6. Nėse tė gjithėve do t’u kthehen pronat e tyre, ē’do tė mbetet tė pėrvetėsojnė tė tjerėt?


7. Dashuria ėshtė si karrieristi: ka shumė sy, por s’dėgjon ē’thonė pėr tė.


8. E ku do t’ia dijė paraja, qoftė edhe nga aleancat?


9. Lavdia arrihet atėherė kur aksionet e gomoneve drejtohen nga ata qė flasin kundėr tyre.


10. Sa grindje ndodhin pėr shkak tė interesave tė pėrbashkėta!


11. Pėr njė jetė si nė Perėndim, tek ne janė gati vetėm lugėt.


12. Nėse nė Mars nuk ka njerėz, atje ka mundėsi tė bėhet jetė.


13. Eshtė e vėrtetė qė numri i tė marrėve po zvogėlohet, por cilėsia e tyre sa vjen rritet.


14. Sado qė pėrvetėsojnė nga pasuria shoqėrore, pėrsėri u duket se nuk kanė arritur tė marrin hisen e tyre.

15. Po tė mos e dinin se drejtonin firmat piramidale, do tė kujtonin se ishin pasardhės tė faraonėve.

16. Sa shpesh atyre qė janė robėr tė leckave u duket vetja mbretėr!

17. Ndodh qė duke u pėrpjekur pėr t’u bėrė njeri, ikėn tėrė jeta.

18. Nese ke fat, shko perpara… Nese ke para, merr nje makine.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:31

I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa ...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 14:19

Ligji i femrave:

-Kur je ti ne gabim, kerkon falje!

-Kur eshte femra ne gabim, prap ti kerkon falje!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 14:19

Mos u merzit nese dikush pelqen dike tjeter dhe jo ty..
Esht e veshtir te bindesh majmunin se Luleshtrydhja eshte me e mire se Banan'jaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 14:20

Sikur stresi te mos demtonte shendetin por te digjte kalori,une sot do isha Top ModeleShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th June 2016, 14:20

Dhe vjen nje kohe dhe te gjith ikin largohen
por...une joo une nuk do te iki
Une ndryshoj nga te tjert
Sepseeee..... une pertoj te ikiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th October 2016, 10:22

Ishte nate e erret
Plot me rreze dielli
Bora zbriste poshte
Lehte e lehte, nga qielli.

Ti moj goce e vogel
Dhembet plot me tela
Dhe emrin e bukur
E kishe Sidorela.

Buzet e mija te zjarrta
Une i flijova
Per te paren here
Kur buzet tua i takova.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st December 2016, 10:09

Qė nė momentet e para qė vjen nė kėtė botė, ta bėjnė padrejtėsinė e parė.
Ta vėnė emrin pa tė pyeturShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:28

[img][/img]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 11:11

[img][/img]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th January 2017, 11:09

[img][/img]
lool.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th January 2017, 10:17

Meshkujt e kan trurin ne mes te pantallonave Very HappyShiko profilin e anėtarit


#13

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi