Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Thėnie pėr dashurinė

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th April 2016, 08:17

Kur e kupton qe deshiron ta kalosh ate pjese te mbetur te jetes tende me dike, mezi pret qe ajo pjese e jetes te filloj.....
[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th April 2016, 23:34

Ti nuk di te qendrosh, vjen ē'rregullon jeten time dhe iken, e jotja nuk eshte dashuri ,eshte turizem emocional.

(Paola Felice)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th April 2016, 12:15

Gjeja me e trishtuar e jetes.
Te dashurosh kaq shume nje vajze dhe kur ti veshtron nje dite ne thellesine e syve te saj ti kupton qe ato kane ikur,sa tmerr.
Ti shikon perpara teje nje te huaj qe asaj i di vetem emrin.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th April 2016, 19:28

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:46

A Mund te te telefonoj.
Me Mungon Zeri Yt.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:47

Ti mund te me kishe mua, por preferove ti qendroje besnik krenaris tende te mallkuar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:48

Krijova shpresa mbi njerez te gabuar, duke e ditur mir qe do te ikin qe te gjith.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:48

Un e dua ate, edhe shum her m lendon un serish e dua PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2016, 10:46

Vetėm njė gjė ėshtė mė e bukur se tė shikosh yjet nė njė natė tė bukur, ėshtė ndjenja kur ti i ngul sytė e tu mbi tė miat....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2016, 10:46

Kur e kupton qe deshiron ta kalosh ate pjese te mbetur te jetes tende me dike, mezi pret qe ajo pjese e jetes te filloj.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2016, 10:46

Martohu me mua.
Sepse te premtoj qe nuk do te qash me per asnje budalla tjeter,
Qe nuk e ve re sa e bukur je.Shiko profilin e anėtarit


#52

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi