Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Kombėtarja e Shqipėrisė ka zbuluar fanellat e reja me tė cilat do tė paraqitet pėr herė tė parė nė Kampionatin Evropian.

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th January 2016, 22:46Tani Shqipėria nuk do tė ketė fanella tė markės sė njohur Adidas qė i kishte dy vitet e fundit por ka ndėrruar sponsorin.
Kompania ‘Macron’, do tė jetė sponsori i ri i ‘kuqezinjve’, ku ka prezantuar edhe fanellat e reja.
Shqipėria do tė ketė tri fanella, tė kuqėn tradicionale, tė bardhėn dhe tė zezėn.
Nga kjo marrėveshje me ‘Macron’, Federata shqiptare e futbollit do tė fitojė gjashtė milionė euro dhe paisje sportive pėr tė gjitha grupmoshat. /Telegrafi/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi