Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Citate dhe shkrime pėr dashuri..

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2016, 07:40

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th April 2016, 12:25

Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruarShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2016, 13:03

Ti je Si Une.
Do te flasim por nuk shkruan.
Te merr malli por se thua.
E di numrin por prap si bie
Ti je si un
Dy krenar qe duhen marrezisht,por qe se lujn as gishtin per tqen bashkShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th April 2016, 16:43

Na ndodh edhe tė gėnjehemi ndonjėherė
Na ndodh tė hiqemi sikur nuk kuptojmė
Provojmė edhe acar dimri nė pranverė
Edhe pranverė nė palcė dimri provojmė
Na ndodh qė tė duam dhe nuk na besojnė
edhe t'na duan e bėjmė sikur dashurojmė.
Ē'tė bėjmė tjetėr? Na duhet tė jetojmė...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th April 2016, 07:50

Dashuria ėshtė det, gjithkush mund tė zhytet, por ai qė s'din t’notoj, mund edhe tė mbytet!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th April 2016, 07:50

Nėse mė do me lerė tė qetė qė ta vėrtetoj se a tė dua me tė vėrtetė, e nėse kujton se mė ke fituar ky ėshtė njė mendim i yti i gabuar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th April 2016, 07:50

I shkruaj nė letra, por kujt nuk e di, Enigmes, ėnderres qė nė foto se pashė, i shkruaj asaj pėr tė cilen mbaj zi, i shkruaj asaj qė nė tė, nė dashuri rashė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th April 2016, 07:50

Mos harro: Se vetėm ty tė deshta nė kėtė botė, mos harro se pėr ty mbrem su ndalen lot. Mos harro se pa ty ēdo gjė ėshtė e kotė, mos harro se tė dua ma shumė se dje, sotė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 16th April 2016, 10:28

Ke rene ndonjehere ne dashuri ? A nuk eshte e tmerrshme ? Te ben te nenshtruar. Te hap gjoksin dhe zemren, dhe kjo do te thote qe dikush mund te hyje brenda teje, dhe te te beje lemsh. Ti nderton nje teresi masash mbrojtese, te blinduara, ne menyre qe askush mos te te lendoje, derisa nje dite, nje budalla, hyn ne jeten tende idjote.. Ti i jep atij nje pjese prej teje. Ai sta kerkoi ate. Nje dite, ai ben nje budallallik, si te te puthe apo te te dhuroje nje buzeqeshje, dhe pastaj jeta jote, nuk eshte me jeta jote. Dashuria te mban peng. Deperton brenda teje, dhe pastaj te le te qash ne erresire. Ne menyre qe edhe nje fraze e thjeshte, si : " Ndoshta ne duhet te jemi vetem miq" , kthehet ne nje cifėl qelqi brenda zemres tende. Dhe kjo dhemb. Jo vetem ne mendje dhe imagjinate, por eshte nje shpirt i lenduar qe ndjen dhimbje. "Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th April 2016, 15:38

Sikur te rilindja prap..drejt teje do vija,do ecja e pavetedijshme drejt se njejtes rruge..do ndiqja te njejtat hapa..do shihja te njejtat gjera..do therrisja te njejtin emer sepse shpirti nuk ndryshon edhe sikur te nderronte 100trupa...e di ..sikur te rilindja prap do vija tek ti .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th April 2016, 15:39

Nese do kthehesha mbrapa ne kohe do ndiqja ate shtegun e vogel qe te conte te ai perroi i vogel ku rrinim me ore te tera...Aty do rrija nen hijen e pemeve do te prisja pafundesisht. perseri..
Do vije??
Se di !?
Gjithsesi do te prisja..do shtrihesha nen hijen e shelgut dhe do mundohesha te numeroja yjet..1..2..3..uuuhhh jan shume..jan kaq shume!..Nuk mundem.!.Ashtu sic nuk mundem te kthehem prapa..!

E di ?!.Do doja.qe jeta..deshirat..te mos mbeteshin peng te pendimeve....te deshtimeve..do doja qe te mbetej peng i dashurise..i ndjenjave qe nuk shterruan kurre.
Nese do mund te kthehesha prapa..do jetoja vetem per ty..!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th April 2016, 15:39

Ti.!
e di qe te kerkoj gjithmone mes njerezve qe shoh...qe takoj?
Njeri ka trupin...nje tjeter buzeqeshjen..nje tjeter floket..nje tjeter zerin...e keshtu me radhe..Kam njohur kaq shume...jam trishtuar kaq shume..kam kerkuar gjithmone e si kam gjetur kurre syte e tu.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 19th April 2016, 17:55

*
POPULAR

''Eshtė e pamundur'' -thotė krenaria.. ''Eshtė e rrezikshme'' -thot eksperienca.''Eshtė pakuptim'' -thotė arsyeja..''Provoje njėherė'' -thotė zemra..Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th April 2016, 20:07

Te Dua Shum, por me shum Dua veten Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 19th April 2016, 21:12

Nese une isha ajo qe me doje aq shume pse nuk qendrove me mua?Disa here u ofrova pran teje..Nuk me flet asnje fjale,nuk me shikon fare...Je i hidheruar?
Te kuptoj....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st April 2016, 06:51

Ishe kujtimi me i bukur i jetes time SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st April 2016, 18:53

*
POPULAR

Pastėrtia e mendjes do tė thotė ēiltėrsi e pasionit, prandaj njė mendje e pastėr dashuron nxehtėsisht dhe sheh qartė atė qė do.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd April 2016, 07:48

[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th April 2016, 21:52

Nese nje dite do me pyesin ne kam dashuruar....njehere te vetme do u pergjigjesha, dhe ne heshtje do shqiptoj emrin tend.
Nese do me pyesin per emrin tend...'Engjell' do u them se keshtu te therrisja une.
Nese do me pyesin per kengen qe me pelqen...kengen tone do permend.
Nese do me pyesin per ditet me te bukura...per ditet me ty do ju flas.
Nese me pyesin per mesazhin me te bukur qe kam marre...te rrahurat e zemres tende cdo mengjes do u them.
Nese me pyesin ne kam qare ndonjehere..dashuria pa lot s'ka do i keshilloja..
E nese do me pyesin ai person ku eshte...me shenj drejt zemres sime do i drejtoja.......!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th April 2016, 22:25

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#81

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi