Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Trevat shqiptare »
mire se vjen ne sofre tetovare

Share

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 30th January 2016, 23:46

mire  se  vjen  ne  sofre  tetovareShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi