Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptioniPhone 7 vjen me këtë risi…

more_horiz

iPhone 7 vjen me këtë risi…


Duket se njerëzit nuk janë të kënaqur me vetëm 16GB hapësirë, ose versione të tjera të cilat i njohim, kështu që Apple duhet të ofrojë opsione të reja të hapësirës.

Një raport i fundit nga bgr thotë se iPhone 7 do të jetë në dispozicion edhe në versionin 256GB të hapësirës, që do t’ua lehtësojë njerëzve punën me përmbajtje dixhitale dhe atyre që incizojnë video në 4K.

Rivali i Apple, Samsung, njoftoi se ka gati kartat 256GB për celularët Galaxy S7, të cilët u lançuan kohët e fundit dhe që mbështesin këto lloj kartash.
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi