Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Shkenca dhe Teknologjia »
iPhone 7 vjen me kėtė risi…

Share

avatar

Posted prej 31st January 2016, 23:23


iPhone 7 vjen me kėtė risi…


Duket se njerėzit nuk janė tė kėnaqur me vetėm 16GB hapėsirė, ose versione tė tjera tė cilat i njohim, kėshtu qė Apple duhet tė ofrojė opsione tė reja tė hapėsirės.

Njė raport i fundit nga bgr thotė se iPhone 7 do tė jetė nė dispozicion edhe nė versionin 256GB tė hapėsirės, qė do t’ua lehtėsojė njerėzve punėn me pėrmbajtje dixhitale dhe atyre qė incizojnė video nė 4K.

Rivali i Apple, Samsung, njoftoi se ka gati kartat 256GB pėr celularėt Galaxy S7, tė cilėt u lanēuan kohėt e fundit dhe qė mbėshtesin kėto lloj kartash.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi