Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore » 
Cfare po mendoni keto momente?

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

#1

Fllad

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 14:17

 

*
POPULAR

po mendoj si vlora:shume vapee





#2

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th May 2008, 14:19

 

*
POPULAR

po mendoj te cohem te shkoj te mesoj prape.... Sad



http://www.zeriyt.net


#3

XgirlX

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 15:29

 
po mendoja ku eshte andi.....??



http://albo-youth.gooforum.com


#4

Fllad

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 20:16

 

*
POPULAR

po mendoj qe sme mesohet fare
Andi ka marre ca dite pushim per tu relaksuar pak se ia kemi sjelle ne maje te hundes Sad Shkel syrin





#5

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th May 2008, 20:53

 
po mendoj se e gjete fllad...ka shkuar me pushime.....por do te vije shpejt se srri dot pa ne ai..... Shkel syrin



http://www.zeriyt.net


#6

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 00:08

 
Po mendoj tu them gocave se erdha dhe vertet srri dot pa ju Laughing



Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 30th May 2008, 00:15, edituar 1 herė gjithsej



http://www.zeriyt.net/


#7

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 00:15

 
po mendoj uuaaaa kush na erdhi.....



http://www.zeriyt.net


#8

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 00:16

 
Po mendoj ti them VLORA-s erdha une Very Happy



http://www.zeriyt.net/


#9

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 00:17

 
po mendoj mire bere se kaluam ne krize ne ...ti me pushime per qejf....ne ketej.... Shkel syrin



http://www.zeriyt.net


#10

Fllad

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 30th May 2008, 00:59

 
Po mendoj ti them Andit se na kishte marre shume malli.
dhe here tjeter lajmero kur iken me pushime te pergatitemi moralisht ne!





#11

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 01:08

 
Po mendoj ti pershendes gocat dhe ti them Fllad se ishin pushime te shpejta dhe te papritura.



http://www.zeriyt.net/


#12

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 01:40

 
po mendoj ti them andit qe keto te papriturat dalin me mire ...se di ti??



http://www.zeriyt.net


#13

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 22:58

 
Po mendoja se po



http://www.zeriyt.net/


#14

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 23:02

 
po mendoj sa mire qe mendon dhe andi ashtu.... Smile Smile



http://www.zeriyt.net


#15

Fllad

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 30th May 2008, 23:35

 
po mendoj te bej pak qejf me Vloren diku Smile





#16

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 23:38

 
po mendoj ta mbyllesh gojen se na merove....haha



http://www.zeriyt.net


#17

Anaa

avatar
 
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:38

 
po mendoj te pershneti and vlora ,fllad





#18

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 23:40

 
po mendoj ti them anes mire se na erdhe....



http://www.zeriyt.net


#19

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 23:40

 
Po mendoj te pershendes Anaa-n qe ka kohe qe se kam pare on ne forum.



http://www.zeriyt.net/


#20

Anaa

avatar
 
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:41

 
eh vertet ashtu eshte and,kam kohe qe nuk kam qen ,mendoj kam pasur nji varge arsyje ,te arsyshme.





Mesazh (Faqja 1 e 28)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi