Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th June 2008, 19:22

po mendoj ti uroj mire se ardhjen anetares se re Blediana Nardi...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:39

Po mendoj se Irisa e zemrave shqiptare ka patur te drejte.
sepse disa maskarenj qe hune ne forume te ndryshme per te ofenduar te tjere nuk duhet te pranohen.
And te vjen grupi qe ti di.
Vlora kujdes se erdhen maskarenjteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th June 2008, 19:41

po mendoj qe Nardi ka te drejte....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:42

Po mendoj ti kerkoj falje Irises sepse i paskam rene kot me qafeShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th June 2008, 19:47

Po mendoj te rrezatoj ne urtesi sic e kerkon moderatoriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:48

Po mendoj se nuk e la njeri ne rruge urtesine qe ta gjenit juShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th June 2008, 19:50

po mendoj te te them do besh mire te respektosh rregullat dhe "te rrezatosh ne urtesi"...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:51

Po mendoj qe eshte me mire te perjashtoheniShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th June 2008, 19:57

@nardlushnja shkruajti:Po mendoj qe eshte me mire te perjashtoheni


Sikur ta di se dikuj ia kam ndalur diellin , po!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th June 2008, 19:58

Po mendoj se je shume e vogel,mikroskopike qe te ndalosh djellin dikujtShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th June 2008, 22:09

po mendoj sa vap qe qenka sonte...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th June 2008, 22:12

Po mendoj se nuk na lene rehat dhe parazitet(mushkonjat)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th June 2008, 22:14

po mendoj te perdoresh raid dhe je ok pastaj...parazitet do ngordhin vete... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th June 2008, 22:21

Po mendoj se duke bere te tilla postime po behesh objekt sulmiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th June 2008, 23:18

po mendoj se cpati kjo bateria qe u fik....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd July 2008, 19:44

po mendoj se do e kesh harruar pa karikuarShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd July 2008, 20:06

po mendoj te bej nji gjiro tash ne qytet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd July 2008, 21:46

po mendoj se paska ardh virusi dhe sme ka gjet ne shtepi..... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd July 2008, 10:15

po mendoj qe dua te shkoj ne plazhShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th July 2008, 19:07

Po mendoj qe paskemi shume anetare te rinj mysafireShiko profilin e anėtarit


#121

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 6 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi