Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare po mendoni keto momente?

Share

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj sa po kenaqem tani.....

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
mendoj vlora te kesh knaqesi gjete ter jetes jo vetem sante .

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj te falenderoj Anen per urimin qe me dha...dhe une te uroj te njejten gje Ana....

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj te ju uroj nji natete mire dhe gjum te rehatshem ,neser nji dite me plot suksese .

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj ti uroj dhe une Anes te beje nje gjume te qete dhe me endrra sa me te bukura...dhe neser nje dite te bukur te kaloje...Naten e mire Anaa...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj pse mezi u futa une tani ne forum??

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj tu them forumistave gezuar festen Very Happy:D

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj te te uroj dhe une ty per festen dhe te te them gezuar....

e hodhe balonen??? Very Happy Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Po mendoj ti uroj dhe une femijet gezuar 1 qeshorin

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj te uroj dhe une Andin....GEZUAR 1 QERSHORIN!!!

se per pak harrova...uroj dhe virusin.... Perqesh Very Happy Very Happy

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Po mendoj ti uroj dhe nje here gjithe femijet e lumtur gezuar festen Laughing

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj mire ben qe i uron se uron dhe veten ti e di une.....hahahaha

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj qe duhet te mesoj se kam provim neser

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj tani kujtohesh per te mesuar ti???...dhe kujdes neser cfare do veshesh se je per provim...degjove?? Shkel syrin

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj ca do vesh fllad neser ne provim

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj po ti nga humbe??

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj ti them virusit...
ah qe sishe ta shihje vet

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj ti them fllad...cfare te shihte moj????????

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
VLORA shkruajti:
po mendoj ti them fllad...cfare te shihte moj????????

veshjen mojjjj
dhe meqe i ra rruga edhe ty se gezon
Laughing

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
po mendoj e mire per veshjen mire...thashe kushedi se je shejtan ti.....

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi