Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 23:46

po mendoj sa po kenaqem tani.....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:47

mendoj vlora te kesh knaqesi gjete ter jetes jo vetem sante .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 23:48

po mendoj te falenderoj Anen per urimin qe me dha...dhe une te uroj te njejten gje Ana....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 31st May 2008, 00:55

po mendoj te ju uroj nji natete mire dhe gjum te rehatshem ,neser nji dite me plot suksese .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st May 2008, 00:57

po mendoj ti uroj dhe une Anes te beje nje gjume te qete dhe me endrra sa me te bukura...dhe neser nje dite te bukur te kaloje...Naten e mire Anaa...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2008, 14:07

po mendoj pse mezi u futa une tani ne forum??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st June 2008, 17:22

po mendoj tu them forumistave gezuar festen Very Happy:DShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2008, 17:28

po mendoj te te uroj dhe une ty per festen dhe te te them gezuar....

e hodhe balonen??? Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st June 2008, 22:40

Po mendoj ti uroj dhe une femijet gezuar 1 qeshorinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2008, 22:47

po mendoj te uroj dhe une Andin....GEZUAR 1 QERSHORIN!!!

se per pak harrova...uroj dhe virusin.... Perqesh Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st June 2008, 23:14

Po mendoj ti uroj dhe nje here gjithe femijet e lumtur gezuar festen LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st June 2008, 23:23

po mendoj mire ben qe i uron se uron dhe veten ti e di une.....hahahahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd June 2008, 00:06

po mendoj qe duhet te mesoj se kam provim neserShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd June 2008, 00:08

po mendoj tani kujtohesh per te mesuar ti???...dhe kujdes neser cfare do veshesh se je per provim...degjove?? Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd June 2008, 20:24

po mendoj ca do vesh fllad neser ne provimShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd June 2008, 21:05

po mendoj po ti nga humbe??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th June 2008, 00:20

po mendoj ti them virusit...
ah qe sishe ta shihje vetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th June 2008, 00:29

po mendoj ti them fllad...cfare te shihte moj????????Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th June 2008, 00:33

VLORA shkruajti:po mendoj ti them fllad...cfare te shihte moj????????
veshjen mojjjj
dhe meqe i ra rruga edhe ty se gezon
LaughingShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th June 2008, 00:40

po mendoj e mire per veshjen mire...thashe kushedi se je shejtan ti.....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi