Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar

Posted prej 24th February 2016, 16:08

*
POPULAR

asgje ne keto momenteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th February 2016, 16:27

po mendoj per nje ndeshje si ta luaj ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 22:59

*
POPULAR

Po mendoj te postoj ne forumShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2016, 23:00

asgje se neser e kam pushim dhe trurin e kam stakuar nga mendimetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 23:03

*
POPULAR

Po mendoj ti bej 200 postime sonteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2016, 23:06

mendoj te shoqerooj Ergiten ne postimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2016, 17:54

Mė mirė e vetme nė dėshirė, se sa e vetmuar nė njė turmė!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2016, 18:22

*
POPULAR

Po mendoj se bota eshte nje misterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2016, 19:34

per neserShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th February 2016, 09:58

*
POPULAR

cdo bej mbasditeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 1st March 2016, 18:47

Ndonjehere pyes cfare kame bere gabim qe vuaj?
Dhe jeta me pergjigjet:
-Ke qene teper e mire.......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2016, 19:37

dicka personaleShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th March 2016, 21:23

Kur tė mungon dikush mund edhe tė mbash veten gjithmonė tė zėnė aq sa tė mos kesh kohė tė mendosh....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th March 2016, 21:39

asgjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2016, 18:07

Kur bota ka krijuar kaq shum lojėra,pse njrėzit zgjedhin tė luajnė me ndjenjat...???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 7th March 2016, 20:37

po mendoj si do dali ndeshja qe vura x xShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2016, 16:07

dicka personaleShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2016, 18:37

Po mendoj te dal per kafeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2016, 18:38

te ndryshmeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2016, 18:46

Do vije marino ne orar per kafe apo do vonohet si heren e funditShiko profilin e anėtarit


#321

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 16 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi