Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 4th June 2008, 22:54

@Fllad shkruajti:po mendoj ti them virusit...
ah qe sishe ta shihje vet
Sad Sad SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th June 2008, 23:04

po mendoj nga u fut virusi????Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 4th June 2008, 23:23

po mendoj ti them vlores se kam prob me interenetinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th June 2008, 23:24

po mendoj ti them virusit....ate pune ke ti...... Very Happy Very Happy

..te shkuara internetit....hahaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 5th June 2008, 00:07

po mendoj si spo vjen dhe flladi ta festonimShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th June 2008, 00:10

Per momentin po ngoj muzik rrokumtv Link in parkShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th June 2008, 00:15

po mendoj ti them Linux qe tema eshte cfare po mendon tani.... Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th June 2008, 00:18

M`Falni ,emdova se ka te ben me qka po ben tani si do qoft gabim pa dashje ishte po per momentin po mendoj qe sa koh jam pran PC-sShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th June 2008, 00:21

po mendoj ti them linux ska problem per gabimin.... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th June 2008, 00:23

Po rri dhe po mendoj a thua kush e pat fajin qe n`zemer me len vajinShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th June 2008, 00:28

po mendoj sa film i bukur ky....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th June 2008, 15:06

po mendoj qe si nuk isha kur ju ishit mbledhur te gjithe,,,
bobo ckam humburShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 20:55

Po mendoj se mezi po duroj te shplodhem pakeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th June 2008, 21:17

po mendoj se sa mire qe i mbarova pothuajse disa detyrime...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th June 2008, 18:22

po mendoj...sa sme pritet te vij e enjtja..Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th June 2008, 18:44

po mendoj valle cte kete little te enjten??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th June 2008, 18:48

po mendoja ti thoja Vlora-s se kam minimaturen Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th June 2008, 18:51

po mendoj ti them little...kalofsh sa me mire ne minimature.... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th June 2008, 18:56

thnx Very Happy
po mendoja ti them Vlora-s si ja kalove sot mir?SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th June 2008, 18:56

po mendoj te te them mire fare flm....ti mire??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#61

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi