Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th September 2016, 08:05

Pse ende te dua,ndoshta edhe me shum se nga sa e meriton.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th September 2016, 11:29

U plakem ne shkollShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 19th September 2016, 20:24

si te kaloj kohen deri sa te flejShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st September 2016, 18:03

pse nuk te harroj dot ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd September 2016, 16:19

Nese do tme marrin ne telefon ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th September 2016, 15:38

Nese njerezit mund te ndryshojne.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th September 2016, 09:12

Kur sdo te kem me kaq shum mrz...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th September 2016, 12:45

Te hap disa te reja...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st October 2016, 11:11

A do ta kaloj kte siper me postime PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd October 2016, 14:30

Si skan seder disa njerez...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd October 2016, 16:21

Shperfillja eshte mjeti per te ndihmuar disa njerez te kuptojne se disa gabime nuk mund te falen kurre.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd October 2016, 19:00

Ndoshta sa m keq te sillesh aq m shum do te te duan...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd October 2016, 22:18

Nuk ėshtė e drejtė ! Njerėzit pretendojnė se tė njohin prej gjėrave qė ti ke bėrė dhe jo sepse janė ulur dhe tė kanė dėgjuar tė flasėsh pėr veten.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 08:12

Ruju nga miku e jo nga armiku...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 09:59

Sa shum paska postu kjo PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th October 2016, 10:09

A do mund tia kaloj kesaj me postime Perqesh ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th October 2016, 08:05

Ndonjeher vdekja esht me e embel se jeta.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th October 2016, 08:48

Nese mund te marr edhe un nje medalje blu PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th October 2016, 18:29

Per nje mesazh qe me erdhi qepar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th October 2016, 10:15

Sa pergjumsh qe qenkam Sot.Shiko profilin e anėtarit


#521

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 26 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi