Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare po mendoni keto momente?

Share

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Pse ende te dua,ndoshta edhe me shum se nga sa e meriton.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
U plakem ne shkoll

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
si te kaloj kohen deri sa te flej

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
pse nuk te harroj dot ?

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Nese do tme marrin ne telefon ?

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Nese njerezit mund te ndryshojne.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Kur sdo te kem me kaq shum mrz...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Te hap disa te reja...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
A do ta kaloj kte siper me postime Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Si skan seder disa njerez...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Shperfillja eshte mjeti per te ndihmuar disa njerez te kuptojne se disa gabime nuk mund te falen kurre.....

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Ndoshta sa m keq te sillesh aq m shum do te te duan...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Nuk është e drejtë ! Njerëzit pretendojnë se të njohin prej gjërave që ti ke bërë dhe jo sepse janë ulur dhe të kanë dëgjuar të flasësh për veten.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Ruju nga miku e jo nga armiku...

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Sa shum paska postu kjo Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
A do mund tia kaloj kesaj me postime Perqesh ?

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Ndonjeher vdekja esht me e embel se jeta.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Nese mund te marr edhe un nje medalje blu Perqesh

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Per nje mesazh qe me erdhi qepar.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Sa pergjumsh qe qenkam Sot.

descriptionMendojRe: Cfare po mendoni keto momente?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi