Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare po mendoni keto momente?

Share

Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd January 2017, 10:11

Pse urrehemi me njeri_tjetrin,kur jeta esht kaq e shkurter.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 10:19

Nese disa njerez jan vertet ne gjendje te heqin masken njeher te vetme ne jeten e tyre.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th January 2017, 10:30

Si sme kupton asnje ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th January 2017, 22:34

Te flej apo jo gjume ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 10:06

Cfar presin te gjith nga une ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 17:12

Nese do te rriten temperaturat?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 10:23

Ne duhet tju kushtoj rendesi enderrave.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th January 2017, 12:32

e kam koken nje lemsh mendimeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 18:57

Nese e ardhmja sdo jet kaq e trisht sa e tashmja.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th January 2017, 10:49

Nese do te shkoj gjithshka ashtu sic e kam menduar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 10:26

Te dal apo mos te dal.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 17:38

Nese do tia dal Sad.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th January 2017, 09:44

Te behem gati per neser.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 14th January 2017, 16:02

te zgjidh nje problem te vogelShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th February 2017, 18:10

Me ne fund gjeta koh te futem.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th August 2017, 09:52

Pse shoh kaq enderra te cuditshme ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st August 2017, 10:03

Sa te mjerueshem behen njerezit per pak dashuri.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th August 2017, 15:29

Mos ma vini re mua. Une jetoj jeten time sipas menyres time. Eci gjithmone perpara dhe nuk ma ndjen shume per ate qe njerezit mendojne o thojne per mua.
Fundja gjeja me e rendesishme ne Bote eshte te mundesh te shikohesh ne pasqyre dhe te mos kesh neveri per veten......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th August 2017, 22:51

Pse spo me merrka gjumi sonte,kam shum nevoj per te.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th September 2017, 09:09

Ndonjeher jemi shum te ashper me veten.Shiko profilin e anėtarit


#561

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 28 e 29)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi