Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionFamilja e flokeve te gjate !!

more_horiz


Behet fjale per nje familje te madhe ne Japoni, ku vajzat e familjes kane nje tradite te pazakonte: Nuk i kane prere kurre floket e tyre dhe jane shprehur se nuk do i prisnin kurre pasi floket jane nje dhurate nga zoti.

descriptionRe: Familja e flokeve te gjate !!

more_horiz
@Xemla shikoji kto flok Perqesh
A sesht tplasesh nga inati -.-
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi