Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
Familja e flokeve te gjate !!

Share

avatar

Posted prej 3rd February 2016, 23:27Behet fjale per nje familje te madhe ne Japoni, ku vajzat e familjes kane nje tradite te pazakonte: Nuk i kane prere kurre floket e tyre dhe jane shprehur se nuk do i prisnin kurre pasi floket jane nje dhurate nga zoti.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th October 2016, 12:09

@Xemla shikoji kto flok Perqesh
A sesht tplasesh nga inati -.-Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi