Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Bashkėatdhetarėt nėpėr botė »
Sa vjet keni jashte atdheut?!

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:49

*
POPULAR

Sepse ne ditet tona pjesa me e madhe e popullates ka ikur nga vendlindja...doja te dije se sa vjet keni te ikur?

Tani pyetja qe lind eshte...a keni ndermend te ktheheni me ne Shqiperi/ Kosove per te jetuar atje? Kush ju pret me ne atdhe? Familje...miq?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 17:12

Personalisht kam shume vjet qe jetoj jashte shqiperise.
Dhe nuk e di se si do te ishte jeta ime po te kisha qendruar ne atdhe.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th March 2008, 19:27

Sa per kthimin besoj se nje dite do kthehemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th March 2008, 23:04

*
POPULAR

ka persona qe jan larg atedheu me me shuem se 20 vite 9 vitet e mia nuk me duken shuemShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 29th December 2016, 22:48

14 vite. Nuk besoj per nje te ardhme te afert te kthehem . E kam te veshtire te pershtatem me ato kushte qe te ofron shteti shqiptar. ndoshta kur te dal ne pension PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th June 2017, 22:22

18Shiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi