Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSi mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

more_horiz
Duke qene se kudo po perdoret energji me ane te eres dhe cdo dite e me shume pallatet dhe shtepite po vishen me panele diellore. A nuk do te ishte me mire qe edhe ne Shqiperi te fillohej e te praktikohej?

1-Energjia do te ishte me e lire per familjet shqipetare
2-Jo te gjitha lumenjte mund te shfrytezoheshin per energji.

descriptionRe: Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

more_horiz


descriptionRe: Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

more_horiz
un mendoj se te dyja opsionet jane shum te vlefshme por duke qene se panelet diellore jan cik me ekonomike un per vete do sygjeroja panel diellor

descriptionRe: Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

more_horiz
Pershendetje Ergita!

Se pari te uroj mire se ardhjen ne forum dhe shpresoj te ja kalosh sa me mire.

Persa i perket temes, duket interesante dhe eshte vertet ide inovative.
Per gjithcka ka ardhur koha ne shqiperi, po veshtire te arrihet te realizohe per nje periudhe afatshkurter kohor. Duhen shume vite ose degada qe te behen reaalitet ide te tilla.

Suksese ne vazhdim...

descriptionRe: Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi