Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Natyra dhe bukuritė shqiptare »
Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2016, 22:52

Duke qene se kudo po perdoret energji me ane te eres dhe cdo dite e me shume pallatet dhe shtepite po vishen me panele diellore. A nuk do te ishte me mire qe edhe ne Shqiperi te fillohej e te praktikohej?

1-Energjia do te ishte me e lire per familjet shqipetare
2-Jo te gjitha lumenjte mund te shfrytezoheshin per energji.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2016, 22:56

Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th February 2016, 22:59

un mendoj se te dyja opsionet jane shum te vlefshme por duke qene se panelet diellore jan cik me ekonomike un per vete do sygjeroja panel diellorShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th February 2016, 23:09

Pershendetje Ergita!

Se pari te uroj mire se ardhjen ne forum dhe shpresoj te ja kalosh sa me mire.

Persa i perket temes, duket interesante dhe eshte vertet ide inovative.
Per gjithcka ka ardhur koha ne shqiperi, po veshtire te arrihet te realizohe per nje periudhe afatshkurter kohor. Duhen shume vite ose degada qe te behen reaalitet ide te tilla.

Suksese ne vazhdim...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#5

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi