Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionPse ne shqiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

more_horiz
Cka po ndodh me shqiptaret nuk po mudem ti kuptoj pse ia kane zili njeri-tjeterit,pse nuk shikojne pak anash sesi popujt etjer si jetojne edhe te mesojne prej tyre, shikoni popujt tjere edhe pse jane te nga vende te ndryshme kane interesa te ndryshme ata rrin bashke ,kurse ne ...

descriptionRe: Pse ne shqiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

more_horiz
Ka prej atyre qe mendojn se nuk e duan njeri-tjetrin, apo qe e duan njeri-tjetrin ne mergim.
Eshte veshtire te jepet nje mendim i sakte, pervec nese ndonjeri kemi shetitur per nje kohe te gjate ku ka shqiptare dhe ne njefar menyre i kemi provuar cdo shqiptar qe eshte ne mergim. Vetem ateher "ai" person mund te thote se sa e duan apo nuk e duan njeri tjetrin.

descriptionRe: Pse ne shqiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

more_horiz
Dashuria dhe respekti ndaj njeri tjetrit nuk i përket nivelit kombtar, por individual.

Mendimi im

descriptionPse ne shqiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

more_horiz
Njeriu është i mirë ose i keq, pa marrë parasysh cilit komb i takon. Ka shqiptar te kqij sa te dush.

descriptionRe: Pse ne shqiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi