Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

Share

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Kam dy djem
Jonisin dhe Ilirin
Qe te dy te lindur ne Greqi.Jane perkatesisht 10 dhe 7 vjec.
Flasin shkelqyeshem Gjuhen Shqipe.
Jonisi edhe e shkruan ate

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Ju cfare emri do ju vendosnit / i keni vendosur femijeve tuaj biligoa????

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Doruntina
Alban

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Arber
Era

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
arber,donika,alban ,albana,andi

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
kam tre femije .Liridon ,arbresha dhe arber,keshtu qe emra qe jan shqip ,dhe mendoj se cdo kush duhet ta emroj femijen me emrin shqip dhe domethenes

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Emrat e femijeve
Idlir,Drini,Diona

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
me ne fund emra shqip me kuptim shqip ,shqipron ,korab, kreshnik ,krenar .

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Do me pelqente shume edhe emri Vesa

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Eri M po nuk e morrem vesh, cfare emri ishte???

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
@Biligoa shkruajti:
Keta jane emrat e femive t'mi

Korab, Kreshnik, Dardan, Drini, Gjakush Lulzim
keto jane emra zonash gjeografike, e gjera te vjetra
Ai qe do e kishte kete emer sbesoj se do e pelqente!

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
alban ,leutrim ,qendresa ,ilire ,valon ,dugagjin ,dardan ,vlora ,saranda ,drilon

descriptionCfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
une dua emrat Doruntinë dhe Besim

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Emra shqiptar

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
djalit Dion
vjazes DHespina

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
valon ,dugagjin ,dardan ,vlora ,saranda ,drilon

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
emraa shqiptar

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
@marino shkruajti:
djalit Dion
vjazes DHespina

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Ka kohe qe kete gje nuk e mendoj kete...


Me pelqejn emrat: Dionis,Anila,Rizuana....etj.

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
@marino shkruajti:
@marino shkruajti:
djalit Dion
vjazes DHespina

descriptionRe: Cfare emri do ti vendosje femijeve tuaj?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi