Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Bashkėjetesa

Share

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th March 2008, 21:09

Prsonalisht jam per bashkjetese
Nuk mund te gjykoj te tjeret ,aq me shume qe shumica e tyre jane brez pak a shume i vjeter
Te mirat
cifti para se te beje hapin gjigant te marteses,eshte njohur me mire njeri me tjetrin
dhe mendoj se divorcet do te ulen seriozisht
Negative
asgje negative,thjesht nje eksperience

stop tabuShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 28th May 2008, 18:04

do preferoja bashkjetesenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 14:12

ska si martesaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 05:14

Perpara se une te martohesha une bashkjetova me burrin tim. Dhe mendoj se bashkjetesa ndihmon qe te kuptoni me shum personin qe do kaloni nje jet te ter. Do merrni vesh te metat qe partneri ka dhe do ju japi nje ide se si do jet jeta juaj si cift i martuar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:14

Shumica njerezve martohen ende pa u njohur ose pa bashkjetu e pastaj perfundojn ne ndarje SmileShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi