Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionRe: Bashkëjetesa

more_horiz
Prsonalisht jam per bashkjetese
Nuk mund te gjykoj te tjeret ,aq me shume qe shumica e tyre jane brez pak a shume i vjeter
Te mirat
cifti para se te beje hapin gjigant te marteses,eshte njohur me mire njeri me tjetrin
dhe mendoj se divorcet do te ulen seriozisht
Negative
asgje negative,thjesht nje eksperience

stop tabu

descriptionRe: Bashkëjetesa

more_horiz
do preferoja bashkjetesen

descriptionRe: Bashkëjetesa

more_horiz
ska si martesa

descriptionBashkëjetesa

more_horiz
Perpara se une te martohesha une bashkjetova me burrin tim. Dhe mendoj se bashkjetesa ndihmon qe te kuptoni me shum personin qe do kaloni nje jet te ter. Do merrni vesh te metat qe partneri ka dhe do ju japi nje ide se si do jet jeta juaj si cift i martuar.

descriptionRe: Bashkëjetesa

more_horiz
Shumica njerezve martohen ende pa u njohur ose pa bashkjetu e pastaj perfundojn ne ndarje Smile

descriptionRe: Bashkëjetesa

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi