Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Tatuazhet ....... !? Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th March 2008, 22:08

Tatuazhet ....... !?

Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?
i pelqeni apo jo ?
nqs po , keni tatuazh apo ka mbet thjesht
1 deshir e parealizuar ?
nqs keni cfar imazhi figure keni zgjedhur dhe pse .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 10:13

un nuk kam do doja te kisha nje pse jo SmileShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi