Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionTatuazhet ....... !? Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?

more_horiz
Tatuazhet ....... !?

Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?
i pelqeni apo jo ?
nqs po , keni tatuazh apo ka mbet thjesht
1 deshir e parealizuar ?
nqs keni cfar imazhi figure keni zgjedhur dhe pse .

descriptionRe: Tatuazhet ....... !? Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?

more_horiz
un nuk kam do doja te kisha nje pse jo Smile
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi