Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Gjykime rraciste!!

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th January 2008, 23:05

*
POPULAR

Pasi mendimi per Shqipetaret ne disa vende te botes eshte jo i mire. Doja te dija nese keni pesuar ndonje here gjykime rraciste?
Nese po, si keni vepruar edhe perse vepruat ne ate menyre?
Dhe a mendoni se ka ndonje menyre qe rracizmi ndaj Shqipetareve te shuhet?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 30th January 2008, 17:39

Gjykimet raciste janė tė ziera plot urrejteje,dhe urryesit po nuk e shprehen kėtė i brenė.Shembuj ka plotė nėpėr Evropė,ku shqiptarėt i kanė rrahur,plagosur,djegur familjarisht.....Gjykimi mė i keq ėshtė kur ta tregon urrejtejen haptas nė fytyrė,nė shiqim.Pastaj nga kjo urrejteje Serbia u mundua tė na zhduk si popull!!!Normalisht sa tė jemi tė shkapėrderdhurperendimit,tė huajt na urrejnė,po tė bėnim"BashkimKombėtar",nuk do tė ju rraseshim fort,nuk do tė kishim nevojė pėr ta,po as nuk do tė ulnim syrin para tyre.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th January 2008, 23:29

gj<kime raciste ka per shqiptaret ,flas une per veten time me ter ato nacionalitet qe kam pasur kohe apo mundesi te rrije se paku nji ore te zhvilloj nji bisede ,kur kam hasur ne ta qe kan opionion te keq per ne si shqiptare ,i kam bindur me argument qe kan ndrrue mendim ,per mbrenda nji ore ,keshtu flas ne deri dikun edhe jemi fajtore ,flas ne ket kontekste ,sepse nji shumic qe kan dalur jashte edhe jan marre me pune te keqija ,dhe kur ka shkrue gazeta artikuje u zune kaq shqipatre me droge ,apo ne vjedhje ,opinoni e ka lexue ,sepse ne nuk jemi nisur qe te jemi te vetdishem qe ne pasqyrojm kombin qe jemi jashte ,dhe te dijm te integrohemi ashtu siq jan ligjet ,dhe mos te futemi ne rruget e kriminalitetev ,keshtu qe thon afer drurit te thate digjet edhe i njomi ,por keto vite ketu ne shtetin zvicrran ka ndryshue opinoni per te mire ,deri dikun jo edhe aq sa duhet te jet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 31st January 2008, 21:26

me gjithatė prap na urrejnė!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th March 2016, 20:38

Jemi rracist e jan rracist ndaj ne Sad 
Cte bejm te gjith na urrejn, SadShiko profilin e anėtarit


#6

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi