Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionGjykime rraciste!!

more_horiz
Pasi mendimi per Shqipetaret ne disa vende te botes eshte jo i mire. Doja te dija nese keni pesuar ndonje here gjykime rraciste?
Nese po, si keni vepruar edhe perse vepruat ne ate menyre?
Dhe a mendoni se ka ndonje menyre qe rracizmi ndaj Shqipetareve te shuhet?

Edituar për herë të fundit nga Admin në 22nd January 2016, 15:12, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Gjykime rraciste!!

more_horiz
Gjykimet raciste janë të ziera plot urrejteje,dhe urryesit po nuk e shprehen këtë i brenë.Shembuj ka plotë nëpër Evropë,ku shqiptarët i kanë rrahur,plagosur,djegur familjarisht.....Gjykimi më i keq është kur ta tregon urrejtejen haptas në fytyrë,në shiqim.Pastaj nga kjo urrejteje Serbia u mundua të na zhduk si popull!!!Normalisht sa të jemi të shkapërderdhurperendimit,të huajt na urrejnë,po të bënim"BashkimKombëtar",nuk do të ju rraseshim fort,nuk do të kishim nevojë për ta,po as nuk do të ulnim syrin para tyre.

descriptionRe: Gjykime rraciste!!

more_horiz
gj<kime raciste ka per shqiptaret ,flas une per veten time me ter ato nacionalitet qe kam pasur kohe apo mundesi te rrije se paku nji ore te zhvilloj nji bisede ,kur kam hasur ne ta qe kan opionion te keq per ne si shqiptare ,i kam bindur me argument qe kan ndrrue mendim ,per mbrenda nji ore ,keshtu flas ne deri dikun edhe jemi fajtore ,flas ne ket kontekste ,sepse nji shumic qe kan dalur jashte edhe jan marre me pune te keqija ,dhe kur ka shkrue gazeta artikuje u zune kaq shqipatre me droge ,apo ne vjedhje ,opinoni e ka lexue ,sepse ne nuk jemi nisur qe te jemi te vetdishem qe ne pasqyrojm kombin qe jemi jashte ,dhe te dijm te integrohemi ashtu siq jan ligjet ,dhe mos te futemi ne rruget e kriminalitetev ,keshtu qe thon afer drurit te thate digjet edhe i njomi ,por keto vite ketu ne shtetin zvicrran ka ndryshue opinoni per te mire ,deri dikun jo edhe aq sa duhet te jet .

descriptionRe: Gjykime rraciste!!

more_horiz
me gjithatë prap na urrejnë!

descriptionRe: Gjykime rraciste!!

more_horiz
Jemi rracist e jan rracist ndaj ne Sad 
Cte bejm te gjith na urrejn, Sad

descriptionRe: Gjykime rraciste!!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi