Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

Share

descriptionTe tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
un plotesisht ibesoj kesaj shprehje...

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Së paku mendoj edhe unë se kështu duhet të jetë!

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
kjo fraz eshte me se evertet ,ate qe don ,mendoj kur nuk perfundon ,ata qe te duan nuk i don zonja elma ,fraze me vende .

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Asht fraz vertet e trishtushme por shumher e vertete.

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
kjo fraze e qelluar ,por per dikend jo per te gjithe ,me qense koha qe ka ardhun sode ,koha matreialiste dhe koha e nji degjenrimi ,moral ,nuk mund njeriu te vendos ,aq leht se me ke dhe kujt me i besuae ne ket epok qe po kalojm .

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
kohen e bejne njerezit,megjithate pa i besuar dikujt nuk kemi qare,shpeshherë bindja se këtij-apo asaj duhet besuar,na qon në rrënim.

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
i besoj shume kesaj shprehjeje...fatkeqsisht eshte plotesisht e vertete...

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
FUnksionon kjo Super Qarrkullon me t`madhe .

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Ty mirë po të funksionojnë gjërat pixel,po a do të përfundosh këtu?!

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
te tjer duam te tjer na duan ,me te tjer perfundojm,,


asgje e rendesishme ne jet nuk plotesohet ndaj as kjo deshira eflakt qe te ben me te lumtur ne bot .....kuuuurrr nuk plotsohet ..!!!!! : No

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
po bre ishalla ndryshon diqka,kisha deshira që tepër u mundova për to,por....

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????
Ndodh qe te tjere duam dhe me te tjere perfundojme!. Eshte mese e vertet thenja.

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????


shume e sakte...... Neutral Neutral

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
E saktë po,por të përpiqemi të ndryshojmë diqka,të mundohemi të ua imponojmë të na duan,ata që i duam!

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...KJO ESHT ME SE E SAKT...

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
cfare te bejme, ndodh ne jete qe nuk perputhen deshirat me ate qe te pelqen ty ose me ate qe e pelqen ti...keshtu e ka jeta...

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Ne shume raste ndodh keshtu

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
po patjeter, jane raste sh te rralla kur ndodh qe dy njerez te ndjejne respektivisht per njeri tjetrin...fatkeqsisht, ndonjehere disa lindin per te vuajtur, por s'eshte faji i tyre...

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
une them qe gjithcka varet nga vetvetja ;;;;;; se sa besim ka njeriu ne vetvete
dhe keto gjera varen nga sinqeriteti nga ndershmeria si me shokun si me shoqen
njeriu duhet te jet iii sinqert ne rradh te par
pastaj varet se me çfar njriu ke te besh por emira e te mirave esht te jesh ne rregull per vete dhe se as kush nuk lind per te vuajtur por varet cfar drejtimi i jep ti jetes tende dhe ashtu do vazhdosh ................

descriptionRe: Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi