Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th January 2008, 15:35

Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th January 2008, 15:38

un plotesisht ibesoj kesaj shprehje...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 30th January 2008, 17:51

Sė paku mendoj edhe unė se kėshtu duhet tė jetė!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th January 2008, 23:11

kjo fraz eshte me se evertet ,ate qe don ,mendoj kur nuk perfundon ,ata qe te duan nuk i don zonja elma ,fraze me vende .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 31st January 2008, 01:03

Asht fraz vertet e trishtushme por shumher e vertete.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 31st January 2008, 01:29

kjo fraze e qelluar ,por per dikend jo per te gjithe ,me qense koha qe ka ardhun sode ,koha matreialiste dhe koha e nji degjenrimi ,moral ,nuk mund njeriu te vendos ,aq leht se me ke dhe kujt me i besuae ne ket epok qe po kalojm .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 31st January 2008, 21:59

kohen e bejne njerezit,megjithate pa i besuar dikujt nuk kemi qare,shpeshherė bindja se kėtij-apo asaj duhet besuar,na qon nė rrėnim.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th February 2008, 23:35

i besoj shume kesaj shprehjeje...fatkeqsisht eshte plotesisht e vertete...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 7th February 2008, 01:52

FUnksionon kjo Super Qarrkullon me t`madhe .Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th February 2008, 17:18

Ty mirė po tė funksionojnė gjėrat pixel,po a do tė pėrfundosh kėtu?!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 14th February 2008, 20:25

te tjer duam te tjer na duan ,me te tjer perfundojm,,


asgje e rendesishme ne jet nuk plotesohet ndaj as kjo deshira eflakt qe te ben me te lumtur ne bot .....kuuuurrr nuk plotsohet ..!!!!! : NoShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2008, 20:31

po bre ishalla ndryshon diqka,kisha deshira qė tepėr u mundova pėr to,por....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th February 2008, 23:05

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????
Ndodh qe te tjere duam dhe me te tjere perfundojme!. Eshte mese e vertet thenja.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 16th February 2008, 10:55

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Sa i besoni shprehjes te tjere duam,te tjere na dojn,me te tjere perfundojm...????

shume e sakte...... Neutral NeutralShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th February 2008, 14:05

E saktė po,por tė pėrpiqemi tė ndryshojmė diqka,tė mundohemi tė ua imponojmė tė na duan,ata qė i duam!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:54

Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...KJO ESHT ME SE E SAKT...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 20:43

cfare te bejme, ndodh ne jete qe nuk perputhen deshirat me ate qe te pelqen ty ose me ate qe e pelqen ti...keshtu e ka jeta...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th March 2008, 20:45

Ne shume raste ndodh keshtuShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 20:52

po patjeter, jane raste sh te rralla kur ndodh qe dy njerez te ndjejne respektivisht per njeri tjetrin...fatkeqsisht, ndonjehere disa lindin per te vuajtur, por s'eshte faji i tyre...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#20

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 21:27

une them qe gjithcka varet nga vetvetja ;;;;;; se sa besim ka njeriu ne vetvete
dhe keto gjera varen nga sinqeriteti nga ndershmeria si me shokun si me shoqen
njeriu duhet te jet iii sinqert ne rradh te par
pastaj varet se me ēfar njriu ke te besh por emira e te mirave esht te jesh ne rregull per vete dhe se as kush nuk lind per te vuajtur por varet cfar drejtimi i jep ti jetes tende dhe ashtu do vazhdosh ................

#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi